Antivirové a antibakteriální čištění interiérů automobilů

Drtivá většina řidičů řeší čistotu svého automobilu tím, že čas od času zajede na myčku, vysaje sedačky, vyklepe koberečky a palubovou desku přeleští čisticí utěrkou. Jistě, i taková aktivita se počítá a v autě se pak hnedka lépe jede. Problém je ale v tom, že takovéto čistění je velice povrchní a z hlediska výsledného efektu víceméně neúčinné. A v dnešním článku se zaměříme právě na čištění interiéru vozidla.

Ráj virů a bakterií

Antivirové a antibakteriální čištění interiérů automobilů

Ten je sám o sobě živnou půdou pro veškeré mikroorganismy – bakterie, plísně, roztoče a viry nevyjímaje. Ty se do auta velice snadno zavlečou. Ať už kapénkami, tedy respirační cestou, nebo pouhým dotykem rukou. Přece jen se asi nenajde nikdo, kdo dbá na to, že si každý pasažér před vstupem do vozu vydezinfikuje ruce, podrážky a nasadí ochranný respirátor. Je to bohužel přirozený běh věcí, a jelikož nejsme schopni efektivně odstranit příčinu, je třeba řešit následky.

Běžné prostředky nestačí

Antivirové a antibakteriální čištění interiérů automobilů

Zbavit se virů a bakterií v interiéru vozidla ovšem není nic jednoduchého a jakákoliv nedůslednost a polovičatost může zničit veškeré snažení. Bakterie jsou totiž nejen nebezpečné a lidským okem neviditelné, ale také odolné a vysoce reprodukční. To z nich dělá zákeřného nepřítele, kterého je třeba zlikvidovat do posledního puntíku.

Proto nelze počítat s tím, že vám pomohou běžné čisticí a dezinfekční prostředky. Samozřejmě je to opět lepší než nic, ale pokud chcete mít vozidlo opravdu dokonale čisté a bakterií prosté, je třeba se obrátit na profesionály.

Profesionální čistění

Antivirové a antibakteriální čištění interiérů automobilů

V United-6 disponujeme perfektními přípravky a pomůckami, kterými důkladně vyčistíme každý kout a především časem pro své klienty, kterého je při důkladném a hloubkové čistění třeba. V rámci antivirového a antibakteriálního čištění proklepneme samozřejmě i klimatizaci, která je leckdy podceňovaným spouštěčem různých alergií a nemocí. Zároveň dbáme na to, aby veškeré úkony byly šetrné ke všem materiálům a také na to, abyste byli spokojeni nejen s odvedenou prací, ale také její cenou.

Poslední příspěvky