Dezinfekce interiéru vozidla v United-6

Všichni si dnes více než kdy jindy uvědomujeme, jak důležité je udržovat své okolí ve zdravotně nezávadném stavu. Při veškeré péči a snaze o dokonalou čistotu ale velmi často opomíjíme interiéry automobilů, kde trávíme často více času, než v takové koupelně, nebo kuchyni. Auto samotné se přitom postupem času stává doslova rejdištěm a semeništěm bakterií. Přispívá k tomu uzavřené prostředí, střídání lidí a nižší hygienické standardy. Ve velké míře nese vinu také klimatizace (čištění klimatizace v autě), která je dnes součástí prakticky každého automobilu. V jejích útrobách se skrývá mnohonásobně více bakterií, virů a plísní než mimo ni a při jednom každém použití je toto množství přímo vypouštěno mezi řidiče a pasažéry. Velké automobilky jsou si tohoto problému vědomy a už dnes do svých modelů montují speciální filtry, které mají tyto nepříjemnosti a rizika eliminovat. To jistě ocení nejen astmatici a alergici, nicméně pro spoustu z nás je takto vybavený vůz teprve hudba budoucnosti a tak nám nezbývá, než se o očistu vnitřku našeho vozidla postarat sami.

Dezinfekce do posledního místečka

Pro důkladnou dezinfekční očistu automobilu bohužel nestačí pár hadříků a běžný prostředek na čištění automobilových interiérů. Průměrná životnost běžných virů je na kovovém nebo plastovém povrchu až několik dní. Nepěkná představa, ale bohužel realita každého vozidla – schválně, kolik plastových a kovových součástek jen z pohledu řidiče napočítáte? Bylo by proto chybou se spokojit s vyčištěním volantu, řadicí páky a ruční brzdy. Ovládací tlačítka rádia, navigace, otevírání dveří a oken, stínítka… To vše jsou potenciální domovy tisícovek bakterií, které následně přenášíte do svých zaměstnání a domů.

Kde to umí nejlíp?

Dezinfekce interiéru vozidla v United-6

Takovéto hloubkové čištění chce tedy nejen pečlivost a správné prostředky, ale taky čas a jisté znalosti. Ne každý povrch se snese s jakýmkoliv dezinfekčním prostředkem, nemluvě o tom, že takový filtr v klimatizaci si jen tak nevyměníte. Jestliže jste se rozhodli udělat něco pro svoje auto a zdraví, nezapomeňte, že i v tomto případě se můžete obrátit na partu, které i tuto (doslova a do písmene) špinavou práci udělá za vás. Dobře, levně a rychle – chemické čištění interiéru

Poslední příspěvky