ENEOS – pro ty, kteří chtějí od života víc

Zelená vlajka se zvedá a posílá signalizaci do depa, že jezdci mohou být vpuštěni na trať.

Odpočítávání: 3, 2, 1 a je tu start. Brutálně sešlápnutý plyn k podlaze vás prudce akceleruje vpřed. Srdce prudce buší, tlak nezadržitelně stoupá. Kličkujete mezi dalšími závodníky. Řítíte se do první prudké zatáčky a vaše tělo bojuje s přetížením, které dosahuje enormní hodnoty 5 G. Cítíte moc, sílu, vzrušení a jedete si za svým snem. Za snem o dalším vítězství. Bojujete o první místo. Jen mimochodem vnímáte pohyb šachovnicového praporku. Jste v cíli a vítězíte!

Děkujete Bohu. Děkujete… značce ENEOS! ENEOS, to je japonská síla vytvořená společností  JX Nippon Oil & Energy. Téměř 130 let vývoje přineslo řidičům to nejlepší na trhu s automobilovými přípravky. Čtvercové oranžovo – červené logo se zřetelným nápisem ENEOS zaručuje nadstandardní kvalitu, bezkonkurenční spolehlivost a samozřejmě nejlepší výkon.

ENEOS – nespokojte se s průměrem. Zvolte to nejlepší.

Pokud máte vysoké nároky a pro svůj vůz či motorku hledáte jen to nejlepší, pak přesně pro vás jsou určeny výrobky ENEOS. Syntetické, polosyntetické a minerální motorové oleje jsou balzámem pro
motory osobních, sportovních i užitkových vozů po celé Zemi. Tyto oleje zajistí, že váš motor poběží jako dokonale seřízené japonské hodinky.
S nimi už koroze a vysoké teploty dosahované při nejvyšší rychlosti žádné pohonné jednotce neublíží. Váš motor bude doslova nesmrtelný a vy si můžete si být jisti tím, že vás nikdy a nikde nezradí.

Vynikající syntetické převodové oleje potěší každého majitele auta, motocyklu, chopperu či skútru. Ochrání převodovkovou soustavu před zrezivěním a oxidací, zabraňují vzniku pěny, snižují tření a omezují
spotřebu paliva. Díky stálé viskozitě vás nepřekvapí ani vysoké letní teplotu, ani kruté mrazy. V repertoáru nabídky nesmějí samozřejmě chybět ani brzdové, chladící a hydraulické kapaliny. Chladicí kapaliny ENEOS dokonale chrání chladicí a topný systém vozu před tvorbou vodního kamene a omezují jejich zavzdušňování.

Brzdové kapaliny ENEOS, o nichž se můžete dočíst na http://www.japanmotor.cz/, spolehlivě zajišťují špičkový výkon brzdové soustavy i v těch nejnáročnějších podmínkách. Hydraulické kapaliny japonského výrobce zase najdou své uplatnění v mnoha hydraulických systémech a efektivně dokážou snížit opotřebení v oběhové soustavě vakuových čerpadel. ENEOS se jednoduše dokáže postarat o váš dopravní prostředek od A do Z, ať již jde o auto, motorku či loď.

ENEOS – pro ty, kteří chtějí od života víc

Vítěz může být pouze jeden. Řidič, který vsadí na produkty ENEOS.

Znáte světové značky, které sponzorují ty úplně nejpomalejší závodníky? Že ne? My také ne. Každý si totiž pamatuje jen jména těch, kteří obsadí stupně vítězů. Se značkou ENEOS jste buď vítěz anebo máte k vítězství našlápnuto. Nic mezi tím. Důkazem je tým Movistar Yamaha MotoGP, za kterou pravidelně startuje 9 násobný mistr světa Valentino Rossi. První vavříny již sbírá i jeho spolubojovník Maverick Viñales, který např. vyhrál první letošní MotoGP v Kataru.

ENEOS také sponzoruje největší a nejsledovanější automobilový sport v USA – závody NASCAR. Své naděje zde vložil do jednoho z nejnadějnějších nováčků posledních let, Kylea Larsona. V kariérním žebříčku má 3 násobné zdolání Monster Energy Cupu, 8x sérii XFINITY, 2x Camping World Truck a vítězství v 24 Hours of Daytona. ENEOS rovněž působí na své domácí půdě; už 9 let je hlavním sponzorem japonského SuperGT. Nezanevřel ani na naši krásnou zemi uprostřed Evropy a ve velkém podporuje týmy ScuderiaMotorsport a Korno motorsport. Značka ENEOS je jasným důkazem, že jedině dokonalé výrobky vás dovedou k
vítězství. Chcete se o tom sami přesvědčit? Vyberte si z naší řady produktů a sami pocítíte, jak chutná pravá a jedinečná výhra. Nebojte, rádi vám v tom pomůžeme.

Poslední příspěvky