Jak na opravu promáčklé kapoty

Promáčklá kapota je věc nemilá, dokáže dokonale zkazit den a není-li navíc způsobena naší vinou, navíc i pořádně rozčílit a zvednout tlak a adrenalin. Plechy automobilových kapot a karoserií nejsou ovšem nezničitelné, a když už se něco takového přihodí, je zbytečné plakat nad rozlitým mlékem. Většinou nezbývá než si vybrat ze tří možností. První je smíření se s osudem a s tím, že vašeho miláčka bude už navěky hyzdit a znehodnocovat promáčklá kapota. Druhá je výměna postižené části karoserie, nebo radikálnější varianta, nákup nového vozu. Tou třetí (ke které se přikláníme i my), je svěření se do péče odborníků.

Jak na opravu promáčklé kapoty

Nic není nemožné…téměř

Oprava promáčklé kapoty není rozhodně žádná maličkost, ale za jistých okolností lze dosáhnout opravdu skvělých výsledků. Těmi okolnostmi jsou schopní a proškolení pracovníci, znalost moderních technologií a použití těch správných prostředků a nástrojů. V United-6 se nám dostává všech těchto faktorů, můžeme tedy směle našim zákazníkům nabídnout řešení i v případě potíží s promáčklou kapotou. A nedojde-li během promáčknutí plechu k poškození laku, obejde se následná oprava i bez přelakování, což je pro majitele vítané a nezanedbatelné plus. Autoservis United-6 totiž disponuje technologií PDR (zkratka anglického Paintless dent repair), vyvinutou a určenou právě pro opravy deformovaných plechů za studena, bez nutnosti následného lakování. Pomocí ocelových pák, obousměrných kladiv a háků tak lze vytvarovat deformovanou část kapoty do původního tvaru, bez jakékoliv známky po opravě.

Za pár hodin a korun

Jak na opravu promáčklé kapoty

Automobil tak neztrácí na hodnotě a majitel na čase a na financích. Opravy metodou PDR jsou levné a rychlé. Výjimkou jsou těžko dostupná místa jako dveřní prahy, některé sloupky nebo plochy zámkových mechanismů. Na tyto defekty, stejně jako na deformace plastových dílů PDR metoda nestačí. Naštěstí ale máme spoustu jiných metod a prostředků, tudíž věříme, že i vás potěšíme a nabídneme vám rychlé a cenově vyhovující řešení, se kterým budete nadmíru spokojeni. Naši kolegové už čekají na vaši návštěvu, e-mail či telefon.

Poslední příspěvky