Jak opravit alu disky – 10 tipů

Disky na autě jsou poměrně často poškozené ať už škrábnutím, nejrůznější deformací nebo mohou být i odštípnuté. United-6 umí všechny tyto problémy odstranit. Opraví a narovnají snad všechny poškozené disky a to v jakékoli velikosti.

Postupy opravy ALU disků:

Rovnání alu disků

Bohužel díky stavu českých vozovek dochází velmi často k deformacím alu disků. Stane se opravdu často, že se dírám a výmolům prostě nelze vyhnout. Disk může být ohnutý nebo i zkroucený. United-6 alu disk narovná, ať už je poškozen jen mírně nebo ohnutý až k paprskům. To vše se dá opravit a ušetříte peníze za nákup nové sady disků.

Renovace laku alu disků

Jsou Vaše disky zašlé nebo ztratily lesk? Lakování alu kol je pro United-6 naprostou samozřejmostí. Záleží jen na Vašem rozhodnutí, zda budeme pískovat a lakovat disky celé nebo jen čelní stranu. Cena se odvíjí od členitosti paprsků a náročnosti práce. Budete ji vědět vždy dopředu a podle ní si zorganizovat celou opravu.

Rovnání, leštění, svařování a lakování alu kol Praha

Opravit naražen, ohnuté, prasklé nebo oloupané či zašlé alu disky není pro United-6 žádný problém. Disponuje jedinečnou technikou lakování, svařování a leštění a díky ní, budou Vaše disky opravdu jako nové. Pokud Vám nepůjde kolo demontovat, využijte služeb našeho pneuservisu.

Leštění alu disků

Otrhané hrany, poškrábané nebo zoxidované disky od soli je potřeba opravit, aby se neničily dále. United-6 se o tuto službu postará, jelikož umí kola oživit a dodat jim nový vzhled. Kola se rozleští do zrcadlového efektu ať už jen z části nebo celá. Pak jsou nalakovány, aby byl povrch ochráněný a vydržel v novém designu co nejdéle. Není problém takto ošetřit i dvoudílné disky.

Vaření alu disků

Oprava prasklin v disku je již náročnější zásah, ale vyplatí se pořád lépe než nákup nových. Specialisté z United-6 dokáží takto poničené disky opravit a vrátit jim původní vzhled.

Průběh opravy

Disk je perfektně očištěn, aby se defekt plně projevil, vybrousí se a postupně se navařuje nový materiál do úplného vyplnění praskliny. Pak se zabrousí, očistí a nastříká základovou barvou. Pak je lakován dle původního stavu.

Svařování alu disků

Po dopravní nehodě se může stát, že je disk odštíplý. I tak to není důvod kupovat nový. Oprava je sice náročnější, ale i tak díky odborníkům z United-6 lze dosáhnout stavu před poškozením.

Pískování a lakování alu disků

Jak opravit alu disky – 10 tipů

Pokud jsou Vaše disky zašlé, zoxidované a loupe se z nich barva, je nutná oprava alu disků. Disky budou jako nové, jen při použití této metody nesmí být nikde odštíplé, naražené nebo jinak poškozené. Nejprve je tedy potřeba provést jejich opravu a teprve potom pískování a leštění. Pískování je totiž procedura, při které se z nich odstraní starý a poškozený lak, nanese se vrchní vrstva a nakonec se disky lakují.

Úprava děr ve středu alu disku

Koupili jste alu disky a zjistili, že středová díra je malá? Nemusíte vyhazovat peníze za další sadu, stačí jen disky přivézt do United-6, kde Vám střed zvětší. Takto lze řešit i situaci, kdy Vám nejdou nasadit středící kroužky.

Drobné opravy alu disků

Občas se při parkování stane, že si škrtnete o obrubník a jako první to odnese kolo, které nepatří mezi nejlevnější náhradní díly. United-6 dokáže dát disky do původního stavu, vyrovnat a opravit drobné oděry v co nejkratším časovém intervalu. Renovace alu kol je totiž naší doménou stejně jako celková péče o Vašeho plechového miláčka.

Rezervujte si volný termín přes formulář na našich webových stránkách nebo telefonicky a přidejte se do řady našich spokojených klientů. Jsme tu pro Vás každý všední den. S prací našich profesionálů budete vždy spokojeni.

Poslední příspěvky