Jak připravit auto na prodej?

Chcete-li provést obměnu Vašeho vozového parku, neunáhlujte se s prodejem a svůj vůz na prodej připravte, jelikož jeho hodnota může stoupnout až o 20 %. United-6 ví jak připravit auto na prodej. Komplexní péčí o Váš vůz bude jeho opotřebení prakticky eliminováno.

Leštění laku a světlometů

Jak připravit auto na prodej?

Vyleštěním laku lze docílit naprosto skvělý účinek stejně tak jako renovací světlometů. Přestože svým vozem jezdíte maximálně opatrně, drobným oděrkám a narušením laku se nevyhnete. United-6 napraví všechny nerovnosti v laku a získá tak svůj původní reprezentativní vzhled a nový majitel bude pyšný, jaký vůz si koupil. Nezapomeňte, že kupujícího vždy ovlivní první pohled.

 

Čištění interiéru

Jak připravit auto na prodej?

Dalším krokem je kompletní vyčištění interiéru včetně likvidace veškerých zápachů. Obzvláště v situaci, kdy jste v autě kouřili nebo nebyli zrovna důslední při jeho úklidu a občas tam někde zbyl nějaký ten kousek potravin či vylitá káva. V autě je také cítit, pokud převážíte domácí mazlíčky. United-6 je opravdovou jedničkou na trhu a odhalí vše, čeho si kolikrát ani nevšimnete.

 

Oživení plastů, renovace kůže, opravy textilu a interiéru

Jak připravit auto na prodej?

Naši profesionálové zvládnou opravdu všechno. Opravit zlomené, odštíplé, spálené nebo poškrábané plasty od nervózních domácích mazlíčků v interiéru vozu je pro ně hračkou navíc za velmi rozumné ceny. Obnovení plastů v interiéru provedou pomocí gelu, který po zatuhnutí okopíruje strukturu a texturu okolního plastu. Veškerá porušení se tímto gelem vyplní, povrch se vyrovná a přiložením gelové formy tepelně opracuje. Výsledkem je původní podoba plastu a Vy nikdy nepoznáte, že někdy k nějakému poškození vůbec došlo.

 

Renovace kožených sedaček

Jak připravit auto na prodej?
Kožené sedačky jsou samozřejmě velmi citlivé na stárnutí a nepříznivé podmínky se na něm rychle projevují. Určitý vliv na opotřebení má také ošoupání a trhliny. Kůže přitom nejde jen tak nahradit syntetikou. United-6 umí opravit i tu. Odstraní dírky, řezy a opotřebení. Poškozená oblast se vyrovná a vyplní speciálním lepidlem. To překryje vzorkem se strukturou s původní podobou. Pak se vše vyhladí, aby nebyl vidět přechod jednotlivých struktur. Získáte tak originální stav poškozeného místa.

Poškození nebo propálení textilu je také řešitelné. Naši odborníci dají Váš interiér do pořádku, že svůj vůz ani nepoznáte. Nevyhazujte peníze za nové čalounění nebo dokonce nové sedačky. Stačí jen kontaktovat United-6.

Investice do vyčištění a vyleštění Vašeho vozu je zanedbatelná ve srovnání s daleko vyšší částkou, kterou díky tomuto úklidu můžete získat. Vůz v jakémkoli autosalonu nezůstane bez povšimnutí, prodá se daleko rychleji a výhodněji navíc se nemusíte obávat prodeje ojetého vozu a zkoumání nejmenších detailů. O Vaše auto se budou zájemci jen prát.

Jak připravit auto na prodej?

Využijte komplexní služby našeho servisu, víme, jak připravit auto na prodej. Opravíme alu disky, opravíme škrábance v laku lokálním lakováním, zlikvidujeme jakýkoli zápach a fleky v interiéru. Obnovíme plasty, opravíme textil včetně propálených míst. Odstraníme promáčknutí bez lakování, profesionálně opravíme Váš nárazník. Naše služby jsou opravdu komplexní a navíc za velice příznivé ceny. Během několika hodin odjedete s vozem připraveným přímo k prodeji.

Objednejte se přímo rezervačním formulářem na našem webu nebo zavolejte a domluvte si termín přímo s naším specialistou. Ten s Vámi domluví schůzku a vyčíslí přesné náklady. Uvidíte, že nebudete litovat. Jsme tu pro Vás každý všední den od 9 do 18 hodin. Telefonickou asistenci můžete využít ve dnech od pondělí do pátku a to od 9 do 18 hodin. Platby kartou jsou  u nás samozřejmostí. Rozšiřte řady našich spokojených zákazníků.

Poslední příspěvky