Jak probíhá oprava promáčklin na autě v United-6

 

Oprava promáčklin patří k nejčastějším požadavků ze strany zákazníků. Proto se profesionální autolakovna United-6 specializuje kromě jiného i na nápravu škod po nehodách všeho druhu. Jsme schopni opravit všechny druhy karoserií a kapot, včetně nárazníků, dveří a střech. To vše s komplexním servisem od A do Z, v rekordních časech a cenách.

Jaký je postup?

V prvé řadě naši pracovníci důkladně prohlédnou část určenou k opravě, zvolí nejvhodnější postup a na základě toho sdělí velice přesný odhad času a nákladů na opravu. Po domluvení termínu opravy následuje samotná práce. Je-li to nutné, jsou v prvním kroku demontovány veškeré komponenty, které by mohli komplikovat opravu, nebo při ní přijít k úhoně.

Další postup závisí na místě a rozsahu poškození. Promáčklé nárazníky dáváme do původního stavu pomocí PVC svářeček, lepidel, tmelů a jiných profesionálních prostředků. Pokud je při nehodě poškozen i lak, postaráme se i o něj. Po přípravě místa, které je třeba opatřit novým lakem, následuje pečlivé nanášení základové barvy, poté barvy povrchové. Jelikož používáme nejmodernější analyzátory barev a počítačové selektory, nemusíte se bát zvolení nesprávného odstínu. Po nanesení nového laku je samozřejmostí přeleštění povrchu a zpětná montáž všech doplňků.

Paintless Dent Removal

Jak probíhá oprava promáčklin na autě v United-6

Potencionální zákazníky a všechny kutily bude jistě zajímat metoda oprav Paintless Dent Removal, zkráceně PDR. Ta se používá pro vyrovnání deformací plechů za studena, u kterých nedošlo k poškození laku. Jeho součástí nebývá zpravidla demontáž poškozených dílů, broušení, ani svařování. Veškeré opravy jsou prováděny pouze za pomoci speciálních nástrojů a přípravků, což pochopitelně vede k časové a také znatelné finanční úspoře – například následky krupobití jsme schopni v optimálních případech zlikvidovat do 3 dnů za více než poloviční náklady oproti klasické opravě.

Budeme se tedy těšit na vaši návštěvu, e-mail, telefonát nebo zprávu z našeho kontaktního formuláře. Uděláme vše pro to, aby vaše auto vypadalo zase jako nové a vy od nás odjížděli jako další spokojený zákazník.

Poslední příspěvky