Jak probíhá předprodejní příprava vozu v United-6

Jestliže se chystáte prodat svůj vůz, zkuste popřemýšlet nad jeho předprodejní přípravou. Jak víme, první dojem dělá hodně a i sebevýkonnější a spolehlivé auto ztrácí na ceně, má-li na sobě byť funkčně nedůležité kosmetické vady. Nehledě na to, že potenciálního kupce může kdejaký škrábanec, promáčklina nebo rýha zcela odradit. Což je ale škoda, vzhledem k tomu jak málo stačí k napravení této situace. A navíc, každý správný motorista-srdcař nám dá jistě zapravdu v tom, že zbavit se ojetého auta jen tak, je vůči němu jakýmsi způsobem nedůstojné a necitlivé.

Vyzkoušejte profesionální služby

Jak probíhá předprodejní příprava vozu v United-6

Na druhou stranu – snažit se svépomocí odstranit každý škrábanec, flíček na sedačce nebo důlek po kamínku ze silnice je náročné na čas, na potřebné prostředky a pomůcky a koneckonců i na zručnost a šikovnost. Ideálním řešením je tedy využít nabídky odborného servisu, který vám garantuje perfektní předprodejní přípravu vaše automobilu. A to jak v interiéru, tak exteriéru. Oprava rýh, důlku, škrábanců, stejně jako renovace laku, skel světlometů, nebo disků je jen začátek. Krom toho se postaráme i o vyčistění interiéru a odstranění drobných vad na čalounění i kožených sedačkách. Oživení lesku plastů nebo eliminace nepříjemného zápachu je pak krásnou třešničkou na dortu.

Víte co prodáváte

Jak probíhá předprodejní příprava vozu v United-6

Uděláme zkrátka kompletní a důkladnou prohlídku vašeho vozu. Žádná závada a poškození nám nezůstane skryto a vy budete přesně vědět, jaké auto a v jakém stavu prodáváte.

A co je také důležité – výměnou za malou investici do takovéto předprodejní přípravy získáte mnohem lepší prodejní cenu a jistě i více zájemců o váš vůz. Stačí se jen ozvat prostřednictvím internetu nebo telefonu a s některým z našich kolegů si domluvit osobní schůzku, na které probereme vaše požadavky a očekávání. A ty se samozřejmě pokusíme beze zbytku naplnit k vaší naprosté spokojenosti.

Poslední příspěvky