Jak se v United-6 zbavujeme škrábanců na alu kolech

Renovace ALU kol je často opomíjený, ale velice zásadní prvek, který až překvapivě zásadně ovlivňuje vzhled každého auta. Jedná se totiž z pohledu poškození o velice rizikový komponent, ne-li nejrizikovější. I běžná, sebeopatrnější jízda na nich zanechává nežádoucí, leč nevyhnutelné stopy – nemluvě o nehodách, oděrkách o obrubníky, odlétající štěrk nebo i prosté působení povětrnostních vlivů, jako je sluneční záření, déšť a sníh. Není proto divu, že v United-6 máme řadu šikovných pracovníků, kteří si dokáží úspěšně poradit i s těmi nejzáludnějšími škrábanci a poškozeními.

Praxe a znalosti

Tyto druhy oprav jsou u nás na denním pořádku už řadu let. Mnohaleté zkušenosti a používání těch nejkvalitnějších přípravků a osvědčených postupů nás právem řadí mezi špičku. Od drobných škrábanců po opravy složitější, kde dochází i k zacelení odlomených či odštípnutých částí a vyvážení a vyrovnání disků.

Krom skvělého vzhledu nového disku tak získáte i nezanedbatelnou ochranu proti nepříznivým chemickým a meteorologickým vlivům pro další jízdy. Celá procedura není pro vás ani nijak nákladná a oproti pořízení nových disků se jedná o zlomek ceny.

Napište si o cenovou nabídku

Jak se v United-6 zbavujeme škrábanců na alu kolech

Usoudíte-li tedy, že by si vaše kola zasloužila lepší péči, důkladnou přípravu na novou sezónu nebo prostě jen opravu a obnovení zašlé krásy, neváhejte a kontaktujte naše pracovníky. Jednoduše si domluvíte termín opravy, získáte časový odhad a představu o ceně.

Zbytek už nechte na nás. Věříme, že výsledek a odvedená práce vás mile překvapí, vy se k nám budete i nadále rádi vracet a přidáte se k řadě dalších spokojených zákazníků.

Poslední příspěvky