Jaké jsou způsoby oprav poškozených nárazníků

Ačkoliv jsou nárazníky (jak už jejich název napovídá) určeny k tlumení a  absorbování nárazů, většina majitelů aut se jen těžko smiřuje s jejich poškozením. A že není vůbec těžké k takovému poškození přijít. Nárazník je jedno z nejexponovanějších míst automobilu a nejvíc doslova schytává veškeré předměty odlétávající ze silnice, o všech možných ťukancích ani nemluvě. Není tedy divu, že u nás máme proces oprav poškozených nárazníků zvládnutý do posledního detailu.

Individuální přístup

Jaké jsou způsoby oprav poškozených nárazníků

Ať už se jedná o deformace, škrábance nebo praskliny, vždy můžeme nabídnout profesionální řešení (viz naše služby: oprava promáčknutého nárazníku a oprava škrábanců autolaku). Není tedy nutné se pokoušet o opravu svépomocí, která většinou nekončí úplně dle vašich představ. Proč tedy nevyzkoušet naše osvědčené a zaručené postupy? Množné číslo je zde na místě, protože ke každé vadě a poškození přistupujeme individuálně, každý zákazník je pro nás jedinečný. V každém případě dbáme vždy na to, nenapáchat více škody než užitku. Pokud je to nutné, opravované díly demontujeme, případně odstraníme dílce, které můžou opravě překážet, případně během ní dojít k úhoně. V případě renovace povrchu, případně nápravy promáčklin a nežádoucích prohlubní, přichází na řadu svářecí přístroj na PVC, který spolu se speciálním lepidlem a tmelem uvede materiál nárazníku do původního tvaru. Po nanesení základové barvy dochází k lakování na původní odstín, který nevybíráme sami, ale za pomoci počítačem řízeného selektoru. To znamená, že nárazník je po opravě doslova jako nový, bez sebemenší stopy poškození – včetně perfektního vyleštění a namontování všech dílů zpět do původního stavu.

Rozšíříte řady našich spokojených zákazníků?

A samozřejmě se můžeme pochlubit, že všechny práce jsou prováděny profesionály, kteří mají k dispozici nejlepší znalosti, nástroje a pomůcky. A jak již bylo zmíněno, veškeré opravy posuzujeme individuálně – proto bude nejlešpí pokud nás kontaktujete a my vám následně sdělíme termín a přesný odhad ceny opravy.

 

 

Poslední příspěvky