Kompletní mytí auta

Kompletní mytí auta

Kompletní mytí auta v United-6

Možná vás napadne, že kvůli mytí auta není třeba jej svěřovat servisu, má to však svoje důvody. Každé auto je samo o sobě přímo magnetem na nejrůznější nečistoty a prach. Tím pádem se pak zejména jeho interiér (aniž si to uvědomujeme) stává velmi často spouštěčem různých alergií a respiračních onemocnění.

Na druhou stranu, obyčejné mytí v myčce, nebo zběžné vysátí sedaček a vyklepání koberečků nás sice zbaví největší a nejviditelnější špíny, skutečné znečištění s námi však dál zůstává. Důkladné chemické čištění vás však spolehlivě zbaví nejen těchto nečistot, ale také zápachu a příjemně osvěží celkový vzhled.

Ceník kompletního mytí auta v United-6

Kompletní mytí vozů    od 3500 Kč

Ceny jsou uvedené bez DPH 21%

Jak to funguje

Naše kompletní mytí v auta v sobě zahrnuje chemické čištění interiéru, které je prováděno tepováním na mokro, a velmi důkladné čištění exteriéru (a to včetně veškerých otvorů ve dveřích a plastových komponent pod kapotou). K tomuto čištění je použito těch nejlepších, ale zároveň také nejšetrnějších přípravků a prostředků. Tím pádem je naše práce rychlá, efektivní a eliminuje riziko poškození, které může nastat neodbornou manipulací a použitím nesprávných čističů na nesprávných místech.

Vašemu automobilu se tak dostane té nejlepší péče a vy můžete mít jistotu, že je o něj dobře postaráno. Za velmi příznivé ceny, bez ztráty vašeho času a zcela bez námahy si tak zajistíte dokonalé umytí a vyčištění interiéru i exteriéru vašeho vozidla.

Říkají o nás

Kompletní mytí auta
Fredi V
2022-06-17
Fast, professional, the staff understands your requirements and takes care of them.
Kompletní mytí auta
Martin Šedivý
2022-05-13
Za mě výborná zkušenost. Ceny za práce adekvátní, provedeni opravy předčilo moje očekávání, takže super. Oprava provedena ve stanoveném terminu. A nakonec, ale rozhodně ne na posledním místě, bylo jednání personálu, to dovede pokazit úplně všechno, ale tady jsem jednal s více lidmi a vždy opravdu příjemné vystupování. Kdyby zase něco bylo potřeba, tak nebudu váhat jet sem, ikdyž to mám přes celou Prahu.
Kompletní mytí auta
Michal Fejko
2022-04-30
Kosmetický autoservis United-6 mohu jenom doporučit. Už po několikrát sem tam byl na konzultaci ohledně opravy laku, škrábanců, a kosmetických vad. Vždycky umí poradit co nejlepší možnost opravy, za nejlepší cenu. Byl sem tam na doporučení kamaráda který nechával v kosmetickém servisu United-6 spravovat už druhé auto.. Pokaždé byl spokojený s narovnáním a opravou laku. U mého auta vyčistili, zatmelili a nalakovali prostory mezi prahy a blatníkem. Velká Spokojenost!! Vím na koho se příště obrátím... Děkuji.
Kompletní mytí auta
Patrik Šmondrk
2022-04-21
Výborná práca od ľudí, ktorí vedia, čo robia. Nechával som opravovať dvere a rozleštiť lak na celom aute. Auto vyzerá ako zo showroomu a to má 19 rokov. Ako bonus je podľa mňa veľmi rozumná cena za služby. Po predošlej osobnej konzultácii som dopredu vedel, čo od toho očakávať a dostal som veľmi reálny cenový odhad, takže som nebol pri finálnom predaní zaskočený výslednou cenou. Transparentný prístup a veľmi dobrý komunikácia so zákazníkom.
Kompletní mytí auta
Eva Robinson
2022-04-13
Už jsme využili jejich služby několikrát, vždy jsme řešili poškrábaná kola a odvedli opravdu skvělou práci. Nic nejde poznat, kola jako nová a za slušnou cenu. Doporučuji!!
Kompletní mytí auta
Petr Elfdreiunddreisig
2022-04-06
Firmu mohu vřele doporučit jako rychlou a solidní po zkušenostech s opravou karoserie
Kompletní mytí auta
Andris Barta
2022-04-01
Skvěle

Napište nám