Kompletní mytí auta

Kompletní mytí auta

Kompletní mytí auta v United-6

Možná vás napadne, že kvůli mytí auta není třeba jej svěřovat servisu, má to však svoje důvody. Každé auto je samo o sobě přímo magnetem na nejrůznější nečistoty a prach. Tím pádem se pak zejména jeho interiér (aniž si to uvědomujeme) stává velmi často spouštěčem různých alergií a respiračních onemocnění.

Na druhou stranu, obyčejné mytí v myčce, nebo zběžné vysátí sedaček a vyklepání koberečků nás sice zbaví největší a nejviditelnější špíny, skutečné znečištění s námi však dál zůstává. Důkladné chemické čištění vás však spolehlivě zbaví nejen těchto nečistot, ale také zápachu a příjemně osvěží celkový vzhled.

Ceník kompletního mytí auta v United-6

Kompletní mytí vozů 2500 – 5500 Kč

Ceny jsou uvedené bez DPH 21%

Jak to funguje

Naše kompletní mytí v auta v sobě zahrnuje chemické čištění interiéru, které je prováděno tepováním na mokro, a velmi důkladné čištění exteriéru (a to včetně veškerých otvorů ve dveřích a plastových komponent pod kapotou). K tomuto čištění je použito těch nejlepších, ale zároveň také nejšetrnějších přípravků a prostředků. Tím pádem je naše práce rychlá, efektivní a eliminuje riziko poškození, které může nastat neodbornou manipulací a použitím nesprávných čističů na nesprávných místech.

Vašemu automobilu se tak dostane té nejlepší péče a vy můžete mít jistotu, že je o něj dobře postaráno. Za velmi příznivé ceny, bez ztráty vašeho času a zcela bez námahy si tak zajistíte dokonalé umytí a vyčištění interiéru i exteriéru vašeho vozidla.

Říkají o nás

Kompletní mytí auta
Fredi V
2022-06-17
Fast, professional, the staff understands your requirements and takes care of them.
Kompletní mytí auta
Martin Šedivý
2022-05-13
Za mě výborná zkušenost. Ceny za práce adekvátní, provedeni opravy předčilo moje očekávání, takže super. Oprava provedena ve stanoveném terminu. A nakonec, ale rozhodně ne na posledním místě, bylo jednání personálu, to dovede pokazit úplně všechno, ale tady jsem jednal s více lidmi a vždy opravdu příjemné vystupování. Kdyby zase něco bylo potřeba, tak nebudu váhat jet sem, ikdyž to mám přes celou Prahu.
Kompletní mytí auta
Michal Fejko
2022-04-30
Kosmetický autoservis United-6 mohu jenom doporučit. Už po několikrát sem tam byl na konzultaci ohledně opravy laku, škrábanců, a kosmetických vad. Vždycky umí poradit co nejlepší možnost opravy, za nejlepší cenu. Byl sem tam na doporučení kamaráda který nechával v kosmetickém servisu United-6 spravovat už druhé auto.. Pokaždé byl spokojený s narovnáním a opravou laku. U mého auta vyčistili, zatmelili a nalakovali prostory mezi prahy a blatníkem. Velká Spokojenost!! Vím na koho se příště obrátím... Děkuji.
Kompletní mytí auta
Patrik Šmondrk
2022-04-21
Výborná práca od ľudí, ktorí vedia, čo robia. Nechával som opravovať dvere a rozleštiť lak na celom aute. Auto vyzerá ako zo showroomu a to má 19 rokov. Ako bonus je podľa mňa veľmi rozumná cena za služby. Po predošlej osobnej konzultácii som dopredu vedel, čo od toho očakávať a dostal som veľmi reálny cenový odhad, takže som nebol pri finálnom predaní zaskočený výslednou cenou. Transparentný prístup a veľmi dobrý komunikácia so zákazníkom.
Kompletní mytí auta
Eva Robinson
2022-04-13
Už jsme využili jejich služby několikrát, vždy jsme řešili poškrábaná kola a odvedli opravdu skvělou práci. Nic nejde poznat, kola jako nová a za slušnou cenu. Doporučuji!!
Kompletní mytí auta
Petr Elfdreiunddreisig
2022-04-06
Firmu mohu vřele doporučit jako rychlou a solidní po zkušenostech s opravou karoserie
Kompletní mytí auta
Andris Barta
2022-04-01
Skvěle

Proč si vybrat právě nás?

Kompletní mytí auta

Dlouholeté
zkušenosti

Kompletní mytí auta

Moderní
technologie

Kompletní mytí auta

Profesionální
personál

Kompletní mytí auta

Rychlé
vyřízení

Získejte nabídku do 30 minut

Pošlete nám foto poškození

Obratem Vás budeme kontaktovat s nabídkou řešení.

nebo nám zašlete fotky na e-mail

nebo využijte náš formulář 😊