Kosmetický autoservis, aneb jaké služby nabízíme

Auta už zdaleka nejsou jen tuctové spotřební zboží nebo výrobní prostředky. Pro spoustu lidí jsou koníčkem a takřka členem rodiny, ke kterému je možno si vypěstovat překvapivě silný citový vztah. Není tedy divu, že pro takového miláčka chcete to nejlepší a čas od času mu dopřát něco speciálního. A právě pro tyto případy je tu kosmetický autoservis United-6, jeho nadstandardní služby, odborníci na svém místě a skvělé ceny. Ale nepředbíhejme…

Od A do Z

Kosmetický autoservis, aneb jaké služby nabízíme

V naší provozovně nabízíme komplexní péči o vás automobil, jak v interiéru, tak exteriéru – doslova od kol po anténu. Perfektních výsledků dosahujeme v oblasti lakování, ať už jde o lokální části karoserie, autodíly nebo disky. S tím souvisí leštění karoserie a nejen té, dokonalý lesk vykouzlíme i na sklech a světlometech.

Podařil-li se vám nějaký ten ťukanec, nebo škrábanec, nezoufejte. Odstranění promáčknutí a škrábanců je pro nás hračka, ať už jde o opravy po krupobití, nebo nabouraný nárazník.

Svoje víme také o opravách a renovacích disků z lehkých slitin, nechte svoje kola zase zazářit! A nejen kola – i vnitřek vašeho auta může být zase jako nový. Profesionální čistění interiéru, renovace plastů, kůží i textilu včetně odstranění zápachu, to vše je naše doména. A to nejen pro poslední modely aut, ale také pro krasavce veterány.

A pokud přece jen nastal čas vaše vozidlo poslat dál do světa, zajistíme pro vás kompletní předprodejní přípravu.

Spokojenost na prvním místě

Kosmetický autoservis, aneb jaké služby nabízíme

Hlavním cílem a motem naší firmy je perfektně provedená práce a spokojený zákazník, který se rád vrací. Více než dvacetiletá praxe, zkušení a proškolení pracovníci, individuální přístup, bezproblémová domluva a bezkonkurenční ceny  To jsou naše prostředky, kterými se snažíme tohoto cíle dosáhnout. A těšíme se, že i vy rozšíříte řady našich spokojených zákazníků.

 

Poslední příspěvky