Oprava kožených sedaček základní a komplexní oprava

Kožené autosedačky jsou stále jakýmsi synonymem luxusu, pohodlí a prvotřídnosti. Pokud máte sedačky opatřené kvalitní kůží, jistě nám dáte za pravdu. Takové kožené autosedačky dobře vypadají, mnohým z nás až opojně voní, nedrží tolik vlasy a chlupy zvířecích pasažérů a posezení na nich poskytuje nenapodobitelný komfort.

PRO I PROTI

Oproti tomu je potřeba počítat i s jistými nevýhodami a záludnostmi tohoto druhu potahu. Kůže jako taková je poměrně háklivá na spoustu vnějších vlivů, nedělá příliš dobře vystavení slunečnímu záření, nemůžete na ni použít lecjaký čisticí prostředek a oproti mechanickému poškození také není bůhvíjak odolná.

Jste-li tedy šťastnými majiteli vozu opatřeného kůží potaženými sedačkami, je třeba k nim přistupovat s opatrností a věnovat jim i preventivní péči. Na druhou stranu není třeba zoufat pro každé ošoupané místečko, dírku, či říznutí. I tyto nepříjemnosti lze úspěšně odstranit a v žádném případě nemusí navždy hyzdit interiér vašeho auta. Nepředpokládáme ovšem, že po každé nehodě, při které utrpí vaše sedačka, koupíte nové – nezbývá tedy nic jiného, než oprava autosedačkové kůže.

OPRAVY KOŽENÝCH SEDAČEK

A věřte, že schopné, spolehlivé firmy si poradí z celou řadou defektů. Od drobných trhlin, dírek, spálenin od cigaret a proříznutých míst až po narušené švy. A stejně tak lze s velmi vysokou úspěšností provádět i renovaci kůže. Škrábance, odřeniny a otěry lze zcela odstranit, či maximálně zakrýt speciální metodou barvení kůže a také zabarvení sedaček od oblečení, jídla, nebo přepravovaného nákladu není v žádném případě neřešitelný problém.

Oprava kožených sedaček základní a komplexní oprava

KDY ZAČÍT UVAŽOVATO RENOVACI KŮŽE?

Renovace kožených sedaček a kůže obecně není jednoduchá záležitost a vyžaduje zručnost a zkušenosti. Při troše štěstí a snahy vrátíte sedačkám část bývalé krásy a podaří se vám odstranit, nebo zdařile zamaskovat největší kazy.

Na druhou stranu nad tím ale strávíte spoustu času a také to nebude zadarmo. Nehledě na to, že jediný chybný krok může zapříčinit vznik dalších defektů. Není tedy vůbec od věci nechat dělat svoji práci profesionály.

PROČ JE DOMÁCÍ RENOVACE NEŽÁDOUCÍ?

Ačkoliv existuje spousta zaručených receptů, návodů a babských rad, jak si poradit s opravou koženého čalounění, je třeba si uvědomit, že kůže je natolik specifický materiál, který při renovaci a opravě vyžaduje zkušenosti, správné materiály a příslušné technologie. Pokud se tedy do odstraňování vad pustíte na vlastní pěst, je pravděpodobné, že naděláte víc škody než užitku a ve finále spláčete nad výdělkem.

Oproti tomu je mnohem lepší svěřit opravu odborníkům, kteří vědí jak na to – není-li poškození příliš velké a rozsáhlé, zázraky bohužel zatím neumíme ani my. Poškozené místo pomocí speciálních plnicích lepidel a materiálů opatříme tenkým filmem, který po vystavení tepelného záření získá potřebnou pevnost a pružnost. Pochopitelně ve struktuře a vzoru, který odpovídá vaší sedačce. Po korekci přechodů opravovaného místa a doladění barevného odstínu nepoznáte rozdíl. To vše za skvělou cenu a s odborným individuálním přístupem. A v případě zájmu nabídneme také kompletní čištění interiéru, odstranění zápachu či kompletní renovaci kožených prvků.

JAK PROBÍHÁ PROFESIONÁLNÍ RENOVACE KŮŽE

Naši profesionálovéUnited-6 mají na renovaci kůže dostatek času, zkušeností a těch pravých prostředků. Jejich práce je mnohem efektivnější a dosahují těch nejlepších výsledků. Po jejich zásahu jsou opět autosedačky jako nové a je jim navrácena původní barva, lesk i vůně. A je zpravidla samozřejmostí, že opravená místa jsou na první pohled zcela neznatelné a autosedačka vypadá opravdu opět jako nová.

ČIŠTĚNÍ KŮŽE – JAK SE O NI STARAT

A závěrem ještě pár slov o péči a čištění kůže. Jistě není na škodu kožené části interiéru čas od času ošetřit vhodným impregnačním prostředkem. Stejně tak i pro odstranění menších nečistot používejte vždy jen k tomu určené prostředky a pomůcky. Jedině tak uděláte správný krok k prodloužení životnosti koženého vybavení vašeho automobilu. A na to ostatní jsme tu už my.

Poslední příspěvky