Jak na opravu laku karoserie – odstranění důlku

V posledních letech se bouřky doprovázené krupobitím objevují daleko častěji a navíc s větší intenzitou. Pokud nemáte svůj vůz zaparkovaný někde v garáži nebo alespoň pod přístřeškem, může to dost odnést. Oprava karoserie po kroupách se dá provést několika způsoby:

Oprava / lakování celých dílů karosérie

Tento způsob opravy je poměrně nákladný a navíc zabere poměrně dost času. Další problém nastává u výběru vhodné barvy a celého lakování. Navíc při použití tmelu dochází po určitě době k prasklinám, tmel se drolí a musíte celou anabázi podstoupit se svým vozem znovu. Hodnota vozu klesne o několik procent a navíc při prodeji můžete narazit na pochybnosti kupujícího, zda automobil nebyl účastníkem větší dopravní nehody. Takový zájemce většinou od koupě ustoupí a auto se stává téměř neprodejné nebo se prodá značně pod cenou. Proč tedy nezvolit jinou metodu?

Oprava karoserie metodou United-6

Profesionálové v United-6 používají naprosto unikátní technologii PDR – Paint Dent Removal, kdy se oprava laku po kroupách provádí poměrně jednoduše. Desítky nebo i stovky prohlubní od krup se vyrovnají pomocí speciálních vakuových přísavek, vyklepají se a vyrovnají do roviny. Tato metoda je používané odborníky po celém světě, velice šetrná, rychlá, jednoduchá a Váš vůz s její pomocí neztrácí hodnotu. Sami budete překvapeni, jak je tato mechanická oprava efektivní. Do tří dnů budete mít svůj vůz bez jakéhokoli pozůstatku živelné události bez i minimální ztráty jeho hodnoty. V United-6 jsme pečlivě testovali obě metody, kdy došlo k definitivnímu rozhodnutí trvalého používání technologie opravy karoserie pomocí vakuových přísavek. Velkou výhodou je, že při prodeji vozu nemáte karoserii nově lakovanou a tím pádem nebudí žádné podezření o možnosti účasti vozu ve větší dopravní nehodě.

Tato metoda odstraní důlky po kroupách střední velikosti bez jakéhokoli poškození laku a lze provést na každém povrchu karoserie kromě míst s dvojitým kovem a hranami, jako jsou horní lemy, dolní prahy, oblast zámků, spodní hrana blatníků či horní část dveří. Pokud došlo k poškození i v těchto oblastech, opravíme prohlubně vyrovnáním a lokálním lakováním konkrétního dílu.

Ideální kombinací s vakuovou opravou pozůstatků po krupobití je leštění karoserie a světlometů. Odjet můžete z našeho autoservisu United-6 v autě jako novém včetně vyčištění interiéru, zbavení zápachu třeba po cigaretovém kouři nebo komplet opravenými alu disky.

Jak na opravu laku karoserie – odstranění důlku

Můžete se stát i členy klubu United-6. Požádejte si o svou vlastní klubovou kartu a získejte promo kódy na různé slevové akce, dostávejte informace o aktuálních slevách a účastněte se slosování. Každý měsíc nové akce, nové ceny. Jen s námi budete vědět, kdy si máte nechat vyčistit Váš vůz za velmi přijatelné ceny. Stačí jen našemu pracovníkovi sdělit číslo Vašeho promo kódu, který jste obdrželi e-mailem. Na jeho uplatnění máte celých 30 dnů. Požádejte tedy o naši klubovou kartu ještě dnes. Určitě se Vám vyplatí.

Poslední příspěvky