Oprava poničené či propálené sedačky v autě

Sedačky auta jsou snad jedním z nejcitlivějších a nejnáchylnějších na poničení míst v autě. Jsou totiž neustále zatěžována, a proto opotřebení je stihne dříve než cokoliv jiného v kabině. Navíc, žádná, byť sebelepší, látka není natolik pevná, aby ustála jak přirozené stárnutí materiálu, tak i každodenní zacházení. Může dojít k protržení, prošoupání, popálení sedačky nebo jinému poškození způsobenému běžným provozem. V tomto případě budete potřebovat odbornou opravu poškozené sedačky. Jak to bude probíhat?

Oprava látkových sedaček u United-6

Nejpodstatnější je vždy osobní prohlídka poškozeného místa, protože od rozsahu poškození se odvíjí cena za následnou opravu. Také je podstatné, z jaké látky jsou vyrobeny vaše sedačky. V případě, že se jedná o kůži, spíš než o opravu, jde o komplexní restauraci, která je celkem složitým a náročným procesem, který je rozhodně na samostatný článek. Proto rozhodně doporučujeme svěřit tento proces profesionálům, protože se jedná o velmi pečlivý proces, který musí provádět pouze zkušená osoba. Pokud však máte látkové sedačky, lze opravovat buď propálená místa, nebo řezná protržení. Během samotného procesu nedemontujeme sedačky, nepřešíváme potahy ani neopravujeme jiné součástky sedačky. Opravujeme pouze narušení látky – propaleniny nebo protržení, a to doplněním chybějícího materiálu ve stejné barvě.

Svěřte to profesionálům

Neriskujte při opravě autosedaček svépomocí, mohli byste litovat a nakonec by se Vaše oprava výrazně prodražila. Vsaďte raději na jistotu v United-6. Naši zkušení pracovníci používají časem a praxí osvědčené postupy, které Vám zaručí, že poškozené sedačky vašeho vozu budou jako nové. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Máme dlouhodobé zkušenosti, to nejlepší vybavení a nejzkušenější pracovníky, garantujeme perfektní výsledky a zcela jistě vás mile překvapí i naše ceny.

Poslední příspěvky