Opravy škrábanců alu disků v United-6

Šofér, který chce mít krásné, čisté a vyšperkované auto, by neměl zapomínat ani na disky. Ač se to nezdá, právě vzhled kol dotváří celkový dojem z celého vozidla a může ho razantně vylepšit, ale stejně tak i úplně potopit. Proč jim tedy nedopřát očistnou a omlazovací kůru v podobě kompletní renovace a odstranění všech nepěkných škrábanců a důlků?

Řešení existuje

Opravy škrábanců alu disků v United-6

Alu disky se vyrábějí z lehkých, přitom však pevných a dobře zpracovatelných materiálů. Tyto skvělé vlastnosti jsou však vykoupeny poněkud horší odolností vůči mechanickému poškození povrchu. A že těchto poškození číhá na silnicích víc než dost, víme asi všichni. Není tedy problém přijít v krátkém čase ke spoustě škrábanců, odřenin a jiných deformací. Naštěstí máme možnosti, jak tyto věci dát zase do pořádku a vy nemusíte řešit dilema stran nákupu nových disků – oprava disků z lehkých slitin.

Opravy škrábanců, rýh i deformací

Opravy škrábanců alu disků v United-6

Podobně jako u oprav škrábanců na karoserii, jsme i tady schopni nepříliš hluboká poškození rozleštit a vrátit diskům původní vzhled. Hluboké rýhy, či dokonce chybějící části disků umíme bezvadně zacelit a dokonale opravit. V případě lakovaných disků je pak samozřejmostí přelakování postiženého místa, takže ani zde není důvod k obavám. Veškeré práce jsou v případě nutnosti zakončeny pochopitelně i řádným vyvážením a vyrovnáním.

Oprava i ochrana

Opravy škrábanců alu disků v United-6

Krom samotné opravy defektů a deformací dostanete také maximální ochranu vašich disků pro další ujeté kilometry. I ty se totiž působením povětrnostních vlivů a každodenním provozem postupně ztrácí. Můžete si tak všimnout jejich zmatnění, či naopak blednutí a ztráty lesku, což jsou průvodní efekty tohoto jevu.

Zkrátka a dobře, za zlomek ceny nových disků můžete své staré dostat takřka do původní podoby a stavu a to za velmi krátkou dobu. To se jednoduše vyplatí – stačí když se nám ozvete a my už zařídíme to ostatní.

Poslední příspěvky