Připravte své auto na léto, aneb profesionální odstranění škrábanců od United-6

Jaro je v plném rozpuku a léto se kvapem blíží, což pro motoristu znamená jediné. Z hlediska vyjížděk se pro mnohé jedná o nejkrásnější období a spousta řidičů si ho chce plně užít. A to nejlépe v krásném autě, bez ošklivých škrábanců a jiných kosmetických vad. Jenže jak na to, když karoserie vašeho miláčka je po zimě samý šrám, rýha, nebo dokonce pozorujete počínající korozi?

United-6 je vaše řešení

Připravte své auto na léto, aneb profesionální odstranění škrábanců od United-6

Pakliže jste zavrhli možnost domácí opravy a nechcete, nebo z časových důvodů nemůžete spoléhat na svoje ruce a šikovnost, nejlépe uděláte, když svoje auto předáte do péče našich odborníků, kteří vám ho na letní sezónu dokonale připraví. Ti váš vůz dokonale prohlédnou a zkonzultují s vámi nejvhodnější způsob opravy, její termín a také cenu, která vás zcela určitě příjemně překvapí. A co že spadá do našeho portfolia? Všechno co umí každý solidní autoservis a ještě něco navíc.

Rýhy, škrábance, dolíky – žádný problém

Připravte své auto na léto, aneb profesionální odstranění škrábanců od United-6

Ačkoliv se letos v zimě moc nesolilo ani nesypalo, plechové části automobilů dostávají zabrat za jakéhokoliv počasí. Deště a výkyvy teplot také udělají svoje a lesk karoserie tak vezme brzo za své a návštěva myčky to na moc dlouho nespraví.

Dalším problémem bývají různě hluboké rýhy. Nezapomínejme, že i ten zdánlivě nevinný škrábanec se může časem stát spouštěčem oxidace a mnohem větších problémů. Kapitolou samo o sobě jsou pak poškození laku v důsledku nárazů, kdy je zasažen nejen lak, ale i plechy samotné.

Nic z toho pro nás ale není problém. Poradíme si se škrábanci všeho druhu, ty nejmenší rozleštíme, větší zaretušujeme a ty největší důkladně opravíme a přelakujeme. Případné deformace samotné karoserie šetrně a odborně vyrovnáme a uvedeme do stavu, který vás překvapí. Perfektní vzhled a dokonalý lesk opravovaného místa je výsledek, který od nás můžete očekávat. A následně si vyrazit s autem, které bude doslova zářit jako nové.

Poslední příspěvky