Profesionální opravy disků u United-6

Stejně jako u všech ostatních dílů a součástí automobilu, i na discích hlodá zub času a jsou sužovány každodenním provozem. Oproti takové karoserii, plastovým dílům interiéru, nebo čalounění jsou však často opomíjeny. Majitelé se většinou spokojí s opláchnutím na myčce, nebo vydrhnutí kartáčem. Odřeniny a praskliny přehlíží, nebo nelibě trpí, a když přijde čas, vymění je za nové. A to docela zbytečně. Při dobré péči a službách kvalitního kosmetického autoservisu se dá životnost a nový vzhled disků prodloužit o hezkou řádku let

Disky všeho druhu

Je vcelku jedno, zda se jedná o plechové disky, nebo Alu kola vyrobená ze slitin hliníku, jedno mají společné. A to jsou vady, se kterými se u nich můžeme nejčastěji setkat. Nejhojněji zastoupeny jsou pochopitelně škrábance a odřeniny. Nerovnosti na silnici, výmoly, větší kameny, neudržované cesty, nebo jen obyčejný obrubník. To vše je bohatý a nevyčerpatelný zdroj všech možných šrámů a rýh. Krom toho je třeba si uvědomit, že na silnicích čeká více, mnohem nebezpečnějších nástrah. Řeč je o všech loužích, prachu, štěrku, sněhu, dešti, ba i zdánlivě neškodném slunečním záření. Kombinace těchto faktorů způsobuje pozvolné blednutí barev, ztrátu lesku, zmatnění a nevzhledné šmouhy. V momentě, kdy vaše disky pozbydou původní krásu a vaše auto spíše hyzdí, máte v podstatě tři možnosti. S tímto stavem se smířit, nebo sáhnout hluboko do peněženky a pořídit kola nová. Anebo zvolit třetí, nejvýhodnější a více než uspokojivou alternativu. Přivezte své kola, nebo rovnou celé auto k nám a my disky opravíme.

Nezanedbatelná úspora

Profesionální opravy disků u United-6

Umíme opravit hluboké i mělké škrábance, vyrovnat nerovnosti a obnovit zašlý lesk. Za zlomek ceny nových disků nechte raději opravit a zrenovovat své původní. Uvidíte, že výsledek stojí za to – stačí se jen ozvat – naši profesionálové s vámi rádi proberou další postup.

Poslední příspěvky