Promáčkliny?! V našem kosmetickém autoservisu víme jak se jich zbavit!

Každá jízda v autě je jak známo potencionálním zdrojem promáčkliny na kapotě. A jelikož v autech trávíme čím dál více času a samotných vozidel na silnicích přibývá geometrickou řadou, pravděpodobně je otázkou času, kdy se budeme trápit s nějakou tou promáčklinou na nárazníku, dveřích, nebo střeše. Spadlá větev, nebo krupobití taky udělá svoje, že ano. A my se v tomto případě budeme rádi „trápit“ za vás. V našem kosmetickém autoservisu se vypořádáme s promáčklinami a důlky všeho druhu – a to nejlépe tak, aby zákazník a kterýkoliv pozorovatel opravované místo ani nepoznal.

Moderně s perfektními výsledky

Době, kdy se každá boule a promáčklina řešila kladivem, svářečkou a tmelem, už dávno odzvonilo. A pokud to okolnosti dovolí, dáváme i my přednost jemnější, šetrnější a jednodušší metodě. Naší specialitou je totiž systém PDR, čili paintless dent repair, tudíž oprava bez nutnosti lakování a destruktivních zásahů do plechu a laku karoserie za studena. Veškeré deformace se vyrovnávají za pomoci k tomu určených nástrojů a přípravků. Háky, přísavky, protisměrná kladiva a páky dokáží dostat plech do původní polohy, aniž by při tom byla narušena struktura laku (pokud již ovšem nebyla narušena při samotném nárazu). Majitele automobilu tedy jistě potěší, že vozidlo bude po opravě PDR jako nové, bez nutnosti broušení, lakování či svařování.

Nic není nemožné

Promáčkliny?! V našem kosmetickém autoservisu víme jak se jich zbavit!

Ani v případě, že se jedná o hlubší poškození vážnějšího rázu, není třeba věšet hlavu. I když nelze použít metodiku PDR, stále jsme schopni odvést perfektní práci a dodat perfektní výsledek. Veškeré práce, jako je vyrovnávání, tmelení, lepení, broušení a lakování děláme s maximální pečlivostí, s těmi nejlepšími nástroji a materiály. A právě jen s tímto přístupem se můžeme pyšnit celou řadu spokojených a vracejících se zákazníků. A bude nám ctí a potěšením mezi ně zařadit i vás.

Poslední příspěvky