Renovace kůže interiéru auta, ano i to je možné!

Kožené sedačky a prvky interiéru vůbec jsou stále žádanou a oblíbenou variantou a volbou při koupi nových vozů. Poskytují řadu výhod – jsou komfortní, pohodlné a autu dodávají patřičný punc luxusu. Mnozí z nás mají ale ke kožené variantě výbavy nedůvěru. Je pravda, že kůže je v některých případech více náchylná na poškození a opotřebení než běžné textilie a čalounění. To především následkem přirozeného stárnutí a menší odolnosti vůči slunečnímu záření.

Jak na to?

Renovace kůže interiéru auta, ano i to je možné!

Hodně lidí má proto z kožených sedaček strach – bojí se, že sebemenší poškození bude trvalé, a i běžná údržba se nemusí obejít bez nežádoucích následků. Na obojím je kus pravdy, rozhodně není jednoduché opravit poškozený kožený potah, a i zdánlivě banální odstranění skvrnky může při použití nesprávných prostředků skončit fiaskem. Jestliže se ale obrátíte na správné místo, kde své práci rozumí a dělají ji rádi, máte vyhráno.

I s kůží si poradíme

Renovace kůže interiéru auta, ano i to je možné!

Kosmetický autoservis United-6 se mimo jiné specializuje i na renovaci a opravu kůže v automobilových interiérech. Za pomoci osvědčených, šetrných a efektivních postupů jsme schopni poškozené místo nejen opravit, ale kompletně zrenovovat tak, že nepoznáte rozdíl od originálu. Používáme přímo určená plnicí lepidla a prostředky, které místo opravy dokonale vyplní a opatří tenkou vrstvou, která po ošetření tepelným zářením získá potřebnou pružnost a pevnost. Samozřejmostí je odstranění přechodů materiálů a vyladění barevného odstínu.

Uděláme, co je v našich silách

Renovace kůže interiéru auta, ano i to je možné!

Abychom mohli odvádět tu nejlepší práci a perfektní výsledky, nepouštíme se do oprav prasklin ve švech a řezů delších jak 5 cm. S ostatními prasklinami, pořezáním, opotřebením a skvrnami vám rádi pomůžeme – prostřednictvím našich kontaktů si domluvíme termín schůzky, po které vám budeme schopni sdělit předpokládaný čas a cenu opravy. A pevně věříme, že i s tou budete více než spokojeni.

Poslední příspěvky