Čištění klimatizace v autě

Čištění klimatizace v autě

Naše služby v oblasti chemického čištění interiérů

Čištění klimatizace a ceny v United-6

Trávíte za volantem svého automobilu hodně času? Pak by vás mohlo zajímat, jaký vzduch v něm vlastně dýcháte. Neudržovaná a nečištěná klimatizace, kterou dnes všichni používáme zcela běžné, může být zárodkem mnoha problémů. Od zdánlivých maličkostí typu rýmy, bolesti hlavy nebo zvýšené únavy až po vážnější stavy, způsobené bakteriemi a plísněmi. Abyste se těchto nežádoucích návštěvníků vašeho interiéru zbavili, dbejte na pravidelné čištění klimatizace ve vašem automobilu.

Dezinfekce klimatizace 600 kč

Ceny jsou uvedené bez DPH 21%

Jak klimatizaci čistit?

První možností, která každého napadne, je nákup nějakého chemického prostředku, který po aplikaci interiér vozu včetně klimatizace dezinfikuje. Takové přípravky skutečně existují, mnohdy však mají malou účinnost nebo je zapotřebí vyjmout palubní filtr. Druhá alternativa spočívá v odbornějším zásahu. Používá se ozón či speciální roztoky s velmi silnými dezinfekčními vlastnostmi. Ozón účinně ničí jakékoliv zárodky neškodných mikroorganismů a díky svému plynnému skupenství pronikne i tam, kam se klasické spreje nedostanou. Profesionálové z United-6 také mnohem lépe ví, kam přesně přípravek aplikovat, aby měl co největší účinnost a zároveň nedošlo k poškození klimatizace. Zároveň mohou odstranit i případné závady na klimatizaci, na které byste během čištění svépomocí nepřišli. Při využití služeb kvalitního autoservisu se dočkáte i kontroly klimatizace a v případě potřeby výměny palubního filtru, který má na kvalitu a čistotu vzduchu v automobilu velký vliv.

Čištění klimatizace v autě

První možností, která každého napadne, je nákup nějakého chemického prostředku, který po aplikaci interiér vozu včetně klimatizace dezinfikuje. Takové přípravky skutečně existují, mnohdy však mají malou účinnost nebo je zapotřebí vyjmout palubní filtr. Druhá alternativa spočívá v odbornějším zásahu. Používá se ozón či speciální roztoky s velmi silnými dezinfekčními vlastnostmi. Ozón účinně ničí jakékoliv zárodky neškodných mikroorganismů a díky svému plynnému skupenství pronikne i tam, kam se klasické spreje nedostanou. Profesionálové United-6 také mnohem lépe ví, kam přesně přípravek aplikovat, aby měl co největší účinnost a zároveň nedošlo k poškození klimatizace. Zároveň mohou odstranit i případné závady na klimatizaci, na které byste během čištění svépomocí nepřišli. Při využití služeb kvalitního autoservisu se dočkáte i kontroly klimatizace a v případě potřeby výměny palubního filtru, který má na kvalitu a čistotu vzduchu v automobilu velký vliv.

Čištění klimatizace v autě

Kdy provádět údržbu klimatizace?

Dezinfekce vaší klimatizace by měla přicházet v půlročním až ročním intervalu. Myslete i na výměnu filtru, jeho životnost bývá uvedená v servisní knížce automobilu. K efektivnímu používání se také podívejte na to, jak správně by se měla používat.

Proč si vybrat právě nás?

Čištění klimatizace v autě

Dlouholeté zkušenosti

Čištění klimatizace v autě

Moderní technologie

Čištění klimatizace v autě

Profesionální personál

Čištění klimatizace v autě

Rychlé vyřízení

Říkají o nás

Čištění klimatizace v autě
Lojzik Schulze
2022-03-21
Ověřená
Naprostá spokojenost. Poškrábanou střechu mi spravili do jedné hodiny za velmi příznivou cenu. Servis mi doporučil technik od Klokočky, který mi sdělil, že by bylo nutné lakovat celou střechu v ceně cca 8000. Místní lokální oprava - škrábance téměř neznatelné - byla za nesrovnatelně nižší cenu (a v nesrovnatelně kratším čase).
Čištění klimatizace v autě
Přemysl Šiffel
2022-03-04
Ověřená
Na firmu UNITED-6 jsem se obrátil s prasklým nárazníkem po najetí na obrubník. Oceňuji naprosto profesionální přístup k opravě, rychlé jednání i brzký termín, oprava provedena perfektně, kvalitně a rychle, výsledek je dokonalý za velmi rozumnou cenu. Všem mohu jen doporučit!
Čištění klimatizace v autě
Ondřej Klimeš
2022-02-21
Ověřená
Firmu United-6 mohu doporučit. Dobrá domluva, vstřícný personál, po předchozí konzultaci na místě u auta proběhla rychlá oprava v dohodnutý termín a za předem domluvenou cenu. Na servis jsem se obracel s několika promáčklinami na bočních dveřích, poté co do auta někdo nacouval, ale vzhledem k předchozím dobrým zkušenostem s United-6 jsem zároveň nechal rozleštit i několik škrábanců. V obou případech je výsledek 100%. Pokud to bude potřeba, obrátím se na tuto firmu znova.
Čištění klimatizace v autě
Benjamin Paillereau
2022-01-25
Ověřená
I left my car for some scratch repairs, wheels repairs and full cleanup and got back a new car. The car was delivered on time for a good price and the quality is above my expectations. Perfect service and welcoming staff! Will I use their service again? Yes, United-6 is now de facto my new address for everything cosmetic-related for my car!

Napište nám