Čištění klimatizace v autě

Čištění klimatizace v autě

Naše služby v oblasti chemického čištění interiérů

Ceník čištění klimatizace v United-6

Trávíte za volantem svého automobilu hodně času? Pak by vás mohlo zajímat, jaký vzduch v něm vlastně dýcháte. Neudržovaná a nečištěná klimatizace, kterou dnes všichni používáme zcela běžné, může být zárodkem mnoha problémů. Od zdánlivých maličkostí typu rýmy, bolesti hlavy nebo zvýšené únavy až po vážnější stavy, způsobené bakteriemi a plísněmi. Abyste se těchto nežádoucích návštěvníků vašeho interiéru zbavili, dbejte na pravidelné čištění klimatizace ve vašem automobilu.

Dezinfekce (1 aplikace)  600 Kč

Ceny jsou uvedené bez DPH 21%

Jak klimatizaci čistit?

První možností, která každého napadne, je nákup nějakého chemického prostředku, který po aplikaci interiér vozu včetně klimatizace dezinfikuje. Takové přípravky skutečně existují, mnohdy však mají malou účinnost nebo je zapotřebí vyjmout palubní filtr. Druhá alternativa spočívá v odbornějším zásahu. Používá se ozón či speciální roztoky s velmi silnými dezinfekčními vlastnostmi. Ozón účinně ničí jakékoliv zárodky neškodných mikroorganismů a díky svému plynnému skupenství pronikne i tam, kam se klasické spreje nedostanou. Profesionálové z United-6 také mnohem lépe ví, kam přesně přípravek aplikovat, aby měl co největší účinnost a zároveň nedošlo k poškození klimatizace. Zároveň mohou odstranit i případné závady na klimatizaci, na které byste během čištění svépomocí nepřišli. Při využití služeb kvalitního autoservisu se dočkáte i kontroly klimatizace a v případě potřeby výměny palubního filtru, který má na kvalitu a čistotu vzduchu v automobilu velký vliv.

Čištění klimatizace v autě

První možností, která každého napadne, je nákup nějakého chemického prostředku, který po aplikaci interiér vozu včetně klimatizace dezinfikuje. Takové přípravky skutečně existují, mnohdy však mají malou účinnost nebo je zapotřebí vyjmout palubní filtr. Druhá alternativa spočívá v odbornějším zásahu. Používá se ozón či speciální roztoky s velmi silnými dezinfekčními vlastnostmi. Ozón účinně ničí jakékoliv zárodky neškodných mikroorganismů a díky svému plynnému skupenství pronikne i tam, kam se klasické spreje nedostanou. Profesionálové United-6 také mnohem lépe ví, kam přesně přípravek aplikovat, aby měl co největší účinnost a zároveň nedošlo k poškození klimatizace. Zároveň mohou odstranit i případné závady na klimatizaci, na které byste během čištění svépomocí nepřišli. Při využití služeb kvalitního autoservisu se dočkáte i kontroly klimatizace a v případě potřeby výměny palubního filtru, který má na kvalitu a čistotu vzduchu v automobilu velký vliv.

Čištění klimatizace v autě

Kdy provádět údržbu klimatizace?

Dezinfekce vaší klimatizace by měla přicházet v půlročním až ročním intervalu. Myslete i na výměnu filtru, jeho životnost bývá uvedená v servisní knížce automobilu. K efektivnímu používání se také podívejte na to, jak správně by se měla používat.

Říkají o nás

Čištění klimatizace v autě
Fredi V
2022-06-17
Fast, professional, the staff understands your requirements and takes care of them.
Čištění klimatizace v autě
Martin Šedivý
2022-05-13
Za mě výborná zkušenost. Ceny za práce adekvátní, provedeni opravy předčilo moje očekávání, takže super. Oprava provedena ve stanoveném terminu. A nakonec, ale rozhodně ne na posledním místě, bylo jednání personálu, to dovede pokazit úplně všechno, ale tady jsem jednal s více lidmi a vždy opravdu příjemné vystupování. Kdyby zase něco bylo potřeba, tak nebudu váhat jet sem, ikdyž to mám přes celou Prahu.
Čištění klimatizace v autě
Michal Fejko
2022-04-30
Kosmetický autoservis United-6 mohu jenom doporučit. Už po několikrát sem tam byl na konzultaci ohledně opravy laku, škrábanců, a kosmetických vad. Vždycky umí poradit co nejlepší možnost opravy, za nejlepší cenu. Byl sem tam na doporučení kamaráda který nechával v kosmetickém servisu United-6 spravovat už druhé auto.. Pokaždé byl spokojený s narovnáním a opravou laku. U mého auta vyčistili, zatmelili a nalakovali prostory mezi prahy a blatníkem. Velká Spokojenost!! Vím na koho se příště obrátím... Děkuji.
Čištění klimatizace v autě
Patrik Šmondrk
2022-04-21
Výborná práca od ľudí, ktorí vedia, čo robia. Nechával som opravovať dvere a rozleštiť lak na celom aute. Auto vyzerá ako zo showroomu a to má 19 rokov. Ako bonus je podľa mňa veľmi rozumná cena za služby. Po predošlej osobnej konzultácii som dopredu vedel, čo od toho očakávať a dostal som veľmi reálny cenový odhad, takže som nebol pri finálnom predaní zaskočený výslednou cenou. Transparentný prístup a veľmi dobrý komunikácia so zákazníkom.
Čištění klimatizace v autě
Eva Robinson
2022-04-13
Už jsme využili jejich služby několikrát, vždy jsme řešili poškrábaná kola a odvedli opravdu skvělou práci. Nic nejde poznat, kola jako nová a za slušnou cenu. Doporučuji!!
Čištění klimatizace v autě
Petr Elfdreiunddreisig
2022-04-06
Firmu mohu vřele doporučit jako rychlou a solidní po zkušenostech s opravou karoserie
Čištění klimatizace v autě
Andris Barta
2022-04-01
Skvěle

Získejte nabídku do 30 minut

Pošlete nám foto poškození

Obratem Vás budeme kontaktovat s nabídkou řešení.

nebo nám zašlete fotky na e-mail

nebo využijte náš formulář 😊