Lakování ALU disků

Lakování ALU
disků

Lakování ALU disků a ceny v United-6

ALU disky jsou dnes jasnou volbou, pokud chcete mít automobil, který bude na první pohled vypadat dokonale. Aby to bylo zaručeno, je třeba, aby byly hliníkové disky v dokonalém stavu. Pokud jste je vlivem neopatrné jízdy odřeli, nebo jinak poškodili, nezoufejte. Kromě bohatých služeb v oblasti renovací a oprav ALU disků nabízíme i jednu z dalších nezbytných služeb, kterou je lakování ALU disků. Tato služba obsahuje vše, co je s dokonalým nanesením finálního laku spojeno a bez čeho se neobejdete, pokud čekáte dokonalý a profesionální výsledek.

Drobné díly (kliky, lišty, kryty zrcátek) 700 – 1800 Kč
Díly karosérie (dle velikostí dílu) 3000 – 8000 Kč
Lakování disků včetně odstranění škrábanců (cena je za kus dle rozsahu poškození a velikostí disku) 1800 – 3500 Kč
Lokální lakování 1800 – 3500 Kč

Ceny jsou uvedené bez DPH 21%

Odstranění původního laku a oprava nedokonalostí

Pokud má být lakování ALU disků správné, a to s ohledem na nezbytné postupy, které se podepíšou i na dokonalosti výsledku, nesmíme opomíjet to, že se lakování hliníkových disků neobejde bez částečného odstranění původního laku. Toho si jsme vědomi, a proto ho také realizujeme. Využíváme moderních postupů a technologií, díky čemuž je lak odstraněný nejenom efektivně, ale také velmi šetrně k samotnému kolu. A to tak, aby nedošlo k porušení nebo narušení samotného materiálu, ze kterého je vyrobeno. Výsledný lak nebude nikdy dokonalý, pokud i přes něj budou vidět předchozí problémy. A to různé škrábance a jiné defekty. Jelikož chceme, aby lakování ALU disků bylo vždy spojeno s dokonalými výsledky, neopomíjíme ani opravu případných nedokonalostí a problémů. Máme na mysli různá poškození, jako jsou třeba škrábance. Ty šetrně zbrousíme a použijeme tmel či jiné vhodné potřeby, díky kterým disk před lakováním uvedeme do prvotřídního stavu, bez známek poškození.

Lakování ALU disků

<p style=”text-align: justify;”>Pokud má být lakování ALU disků správné, a to s ohledem na nezbytné postupy, které se podepíšou i na dokonalosti výsledku, nesmíme opomíjet to, že se lakování hliníkových disků neobejde bez částečného odstranění původního laku. Toho si jsme vědomi, a proto ho také realizujeme. Využíváme moderních postupů a technologií, díky čemuž je lak odstraněný nejenom efektivně, ale také velmi šetrně k samotnému kolu. A to tak, aby nedošlo k porušení nebo narušení samotného materiálu, ze kterého je vyrobeno. Výsledný lak nebude nikdy dokonalý, pokud i přes něj budou vidět předchozí problémy. A to různé škrábance a jiné defekty. Jelikož chceme, aby lakování ALU disků bylo vždy spojeno s dokonalými výsledky, neopomíjíme ani opravu případných nedokonalostí a problémů. Máme na mysli různá poškození, jako jsou třeba škrábance. Ty šetrně zbrousíme a použijeme tmel či jiné vhodné potřeby, díky kterým disk před lakováním uvedeme do prvotřídního stavu, bez známek poškození.</p>

Lakování ALU disků

Lakování ALU disků s důrazem na prvotřídní výsledek

Už výše zmíněné postupy a nezbytnosti jasně ukazují, aby lakování ALU disků přineslo vždy ten nejlepší výsledek. Toho docílíme i správně volenými postupy, které ho v kombinaci s našimi zkušenostmi a správnou technikou zajistí. I proto vaše kolo lakujeme v několika fázích, během kterých nezapomínáme na přípravu a čištění, stejně jako na nanesení nezbytné základové barvy. Teprve poté pokračujeme dále, a to až k finální vrstvě laku. Díky správným postupům, kvalitním nástrojům i špičkovým barvám dokážeme zajistit, že výsledný lak bude naprosto dokonalý a vaše hliníkové kolo bude vypadat jako nové.

Využijte našich služeb i vy

Je jedno, zda potřebujete svá ALU kola jenom přelakovat a nabídnout jim opět dokonalý vzhled, nebo je vaším cílem jejich celková renovace a oprava, kdy se lakování stane finálním krokem, kterým je zajištěna dokonalost výsledku. Vždy jednáme s ohledem na nezbytné postupy, kdy využíváme té nejlepší techniky, přičemž dále zúročujeme i naše bohaté zkušenosti. Proto se na nás neváhejte obrátit, díky čemuž sami zjistíte, že jenom lakování od skutečného profesionála dokáže přinést ten nejlepší možný výsledek.

Naše práce

Proč si vybrat právě nás?

Lakování ALU disků

Dlouholeté zkušenosti

Lakování ALU disků

Moderní technologie

Lakování ALU disků

Profesionální personál

Lakování ALU disků

Rychlé vyřízení

Říkají o nás

Lakování ALU disků
Lojzik Schulze
2022-03-21
Ověřená
Naprostá spokojenost. Poškrábanou střechu mi spravili do jedné hodiny za velmi příznivou cenu. Servis mi doporučil technik od Klokočky, který mi sdělil, že by bylo nutné lakovat celou střechu v ceně cca 8000. Místní lokální oprava - škrábance téměř neznatelné - byla za nesrovnatelně nižší cenu (a v nesrovnatelně kratším čase).
Lakování ALU disků
Přemysl Šiffel
2022-03-04
Ověřená
Na firmu UNITED-6 jsem se obrátil s prasklým nárazníkem po najetí na obrubník. Oceňuji naprosto profesionální přístup k opravě, rychlé jednání i brzký termín, oprava provedena perfektně, kvalitně a rychle, výsledek je dokonalý za velmi rozumnou cenu. Všem mohu jen doporučit!
Lakování ALU disků
Ondřej Klimeš
2022-02-21
Ověřená
Firmu United-6 mohu doporučit. Dobrá domluva, vstřícný personál, po předchozí konzultaci na místě u auta proběhla rychlá oprava v dohodnutý termín a za předem domluvenou cenu. Na servis jsem se obracel s několika promáčklinami na bočních dveřích, poté co do auta někdo nacouval, ale vzhledem k předchozím dobrým zkušenostem s United-6 jsem zároveň nechal rozleštit i několik škrábanců. V obou případech je výsledek 100%. Pokud to bude potřeba, obrátím se na tuto firmu znova.
Lakování ALU disků
Benjamin Paillereau
2022-01-25
Ověřená
I left my car for some scratch repairs, wheels repairs and full cleanup and got back a new car. The car was delivered on time for a good price and the quality is above my expectations. Perfect service and welcoming staff! Will I use their service again? Yes, United-6 is now de facto my new address for everything cosmetic-related for my car!

Napište nám