Lakování ALU disků

Lakování ALU
disků

Lakování ALU disků v United-6

ALU disky jsou dnes jasnou volbou, pokud chcete mít automobil, který bude na první pohled vypadat dokonale. Aby to bylo zaručeno, je třeba, aby byly hliníkové disky v dokonalém stavu. Pokud jste je vlivem neopatrné jízdy odřeli, nebo jinak poškodili, nezoufejte. Kromě bohatých služeb v oblasti renovací a oprav ALU disků nabízíme i jednu z dalších nezbytných služeb, kterou je lakování ALU disků. Tato služba obsahuje vše, co je s dokonalým nanesením finálního laku spojeno a bez čeho se neobejdete, pokud čekáte dokonalý a profesionální výsledek.

Ceník lakování ALU disků

Drobné díly (kliky, lišty, kryty zrcátek) 700 – 1800 Kč
Díly karosérie (dle velikostí dílu) 3000 – 8000 Kč
Lakování disků včetně odstranění škrábanců (cena je za kus dle rozsahu poškození a velikostí disku) 1800 – 3500 Kč
Lokální lakování 1800 – 3500 Kč

Ceny jsou uvedené bez DPH 21%

Odstranění původního laku a oprava nedokonalostí

Pokud má být lakování ALU disků správné, a to s ohledem na nezbytné postupy, které se podepíšou i na dokonalosti výsledku, nesmíme opomíjet to, že se lakování hliníkových disků neobejde bez částečného odstranění původního laku. Toho si jsme vědomi, a proto ho také realizujeme. Využíváme moderních postupů a technologií, díky čemuž je lak odstraněný nejenom efektivně, ale také velmi šetrně k samotnému kolu. A to tak, aby nedošlo k porušení nebo narušení samotného materiálu, ze kterého je vyrobeno. Výsledný lak nebude nikdy dokonalý, pokud i přes něj budou vidět předchozí problémy. A to různé škrábance a jiné defekty. Jelikož chceme, aby lakování ALU disků bylo vždy spojeno s dokonalými výsledky, neopomíjíme ani opravu případných nedokonalostí a problémů. Máme na mysli různá poškození, jako jsou třeba škrábance. Ty šetrně zbrousíme a použijeme tmel či jiné vhodné potřeby, díky kterým disk před lakováním uvedeme do prvotřídního stavu, bez známek poškození.

Lakování ALU disků

<p style=”text-align: justify;”>Pokud má být lakování ALU disků správné, a to s ohledem na nezbytné postupy, které se podepíšou i na dokonalosti výsledku, nesmíme opomíjet to, že se lakování hliníkových disků neobejde bez částečného odstranění původního laku. Toho si jsme vědomi, a proto ho také realizujeme. Využíváme moderních postupů a technologií, díky čemuž je lak odstraněný nejenom efektivně, ale také velmi šetrně k samotnému kolu. A to tak, aby nedošlo k porušení nebo narušení samotného materiálu, ze kterého je vyrobeno. Výsledný lak nebude nikdy dokonalý, pokud i přes něj budou vidět předchozí problémy. A to různé škrábance a jiné defekty. Jelikož chceme, aby lakování ALU disků bylo vždy spojeno s dokonalými výsledky, neopomíjíme ani opravu případných nedokonalostí a problémů. Máme na mysli různá poškození, jako jsou třeba škrábance. Ty šetrně zbrousíme a použijeme tmel či jiné vhodné potřeby, díky kterým disk před lakováním uvedeme do prvotřídního stavu, bez známek poškození.</p>

Lakování ALU disků

Lakování ALU disků s důrazem na prvotřídní výsledek

Už výše zmíněné postupy a nezbytnosti jasně ukazují, aby lakování ALU disků přineslo vždy ten nejlepší výsledek. Toho docílíme i správně volenými postupy, které ho v kombinaci s našimi zkušenostmi a správnou technikou zajistí. I proto vaše kolo lakujeme v několika fázích, během kterých nezapomínáme na přípravu a čištění, stejně jako na nanesení nezbytné základové barvy. Teprve poté pokračujeme dále, a to až k finální vrstvě laku. Díky správným postupům, kvalitním nástrojům i špičkovým barvám dokážeme zajistit, že výsledný lak bude naprosto dokonalý a vaše hliníkové kolo bude vypadat jako nové.

Využijte našich služeb i vy

Je jedno, zda potřebujete svá ALU kola jenom přelakovat a nabídnout jim opět dokonalý vzhled, nebo je vaším cílem jejich celková renovace a oprava, kdy se lakování stane finálním krokem, kterým je zajištěna dokonalost výsledku. Vždy jednáme s ohledem na nezbytné postupy, kdy využíváme té nejlepší techniky, přičemž dále zúročujeme i naše bohaté zkušenosti. Proto se na nás neváhejte obrátit, díky čemuž sami zjistíte, že jenom lakování od skutečného profesionála dokáže přinést ten nejlepší možný výsledek.

Říkají o nás

Lakování ALU disků
Fredi V
2022-06-17
Fast, professional, the staff understands your requirements and takes care of them.
Lakování ALU disků
Martin Šedivý
2022-05-13
Za mě výborná zkušenost. Ceny za práce adekvátní, provedeni opravy předčilo moje očekávání, takže super. Oprava provedena ve stanoveném terminu. A nakonec, ale rozhodně ne na posledním místě, bylo jednání personálu, to dovede pokazit úplně všechno, ale tady jsem jednal s více lidmi a vždy opravdu příjemné vystupování. Kdyby zase něco bylo potřeba, tak nebudu váhat jet sem, ikdyž to mám přes celou Prahu.
Lakování ALU disků
Michal Fejko
2022-04-30
Kosmetický autoservis United-6 mohu jenom doporučit. Už po několikrát sem tam byl na konzultaci ohledně opravy laku, škrábanců, a kosmetických vad. Vždycky umí poradit co nejlepší možnost opravy, za nejlepší cenu. Byl sem tam na doporučení kamaráda který nechával v kosmetickém servisu United-6 spravovat už druhé auto.. Pokaždé byl spokojený s narovnáním a opravou laku. U mého auta vyčistili, zatmelili a nalakovali prostory mezi prahy a blatníkem. Velká Spokojenost!! Vím na koho se příště obrátím... Děkuji.
Lakování ALU disků
Patrik Šmondrk
2022-04-21
Výborná práca od ľudí, ktorí vedia, čo robia. Nechával som opravovať dvere a rozleštiť lak na celom aute. Auto vyzerá ako zo showroomu a to má 19 rokov. Ako bonus je podľa mňa veľmi rozumná cena za služby. Po predošlej osobnej konzultácii som dopredu vedel, čo od toho očakávať a dostal som veľmi reálny cenový odhad, takže som nebol pri finálnom predaní zaskočený výslednou cenou. Transparentný prístup a veľmi dobrý komunikácia so zákazníkom.
Lakování ALU disků
Eva Robinson
2022-04-13
Už jsme využili jejich služby několikrát, vždy jsme řešili poškrábaná kola a odvedli opravdu skvělou práci. Nic nejde poznat, kola jako nová a za slušnou cenu. Doporučuji!!
Lakování ALU disků
Petr Elfdreiunddreisig
2022-04-06
Firmu mohu vřele doporučit jako rychlou a solidní po zkušenostech s opravou karoserie
Lakování ALU disků
Andris Barta
2022-04-01
Skvěle

Proč si vybrat právě nás?

Lakování ALU disků

Dlouholeté zkušenosti

Lakování ALU disků

Moderní technologie

Lakování ALU disků

Profesionální personál

Lakování ALU disků

Rychlé vyřízení

Napište nám