Lakování ALU disků

Lakování ALU
disků

Lakování ALU disků a ceny v United-6

ALU disky jsou dnes jasnou volbou, pokud chcete mít automobil, který bude na první pohled vypadat dokonale. Aby to bylo zaručeno, je třeba, aby byly hliníkové disky v dokonalém stavu. Pokud jste je vlivem neopatrné jízdy odřeli, nebo jinak poškodili, nezoufejte. Kromě bohatých služeb v oblasti renovací a oprav ALU disků nabízíme i jednu z dalších nezbytných služeb, kterou je lakování ALU disků. Tato služba obsahuje vše, co je s dokonalým nanesením finálního laku spojeno a bez čeho se neobejdete, pokud čekáte dokonalý a profesionální výsledek.

Drobné díly (kliky, lišty, kryty zrcátek) 500 – 1500 Kč
Díly karosérie (dle velikostí dílu) 2000 – 7500 Kč
Lakování disků včetně odstranění škrábanců (cena je za kus dle rozsahu poškození a velikostí disku) 1500 – 3000 Kč
Lokální lakování 1500 – 3000 Kč

Ceny jsou uvedené bez DPH 21%

Odstranění původního laku a oprava nedokonalostí

Pokud má být lakování ALU disků správné, a to s ohledem na nezbytné postupy, které se podepíšou i na dokonalosti výsledku, nesmíme opomíjet to, že se lakování hliníkových disků neobejde bez částečného odstranění původního laku. Toho si jsme vědomi, a proto ho také realizujeme. Využíváme moderních postupů a technologií, díky čemuž je lak odstraněný nejenom efektivně, ale také velmi šetrně k samotnému kolu. A to tak, aby nedošlo k porušení nebo narušení samotného materiálu, ze kterého je vyrobeno. Výsledný lak nebude nikdy dokonalý, pokud i přes něj budou vidět předchozí problémy. A to různé škrábance a jiné defekty. Jelikož chceme, aby lakování ALU disků bylo vždy spojeno s dokonalými výsledky, neopomíjíme ani opravu případných nedokonalostí a problémů. Máme na mysli různá poškození, jako jsou třeba škrábance. Ty šetrně zbrousíme a použijeme tmel či jiné vhodné potřeby, díky kterým disk před lakováním uvedeme do prvotřídního stavu, bez známek poškození.

<p style=”text-align: justify;”>Pokud má být lakování ALU disků správné, a to s ohledem na nezbytné postupy, které se podepíšou i na dokonalosti výsledku, nesmíme opomíjet to, že se lakování hliníkových disků neobejde bez částečného odstranění původního laku. Toho si jsme vědomi, a proto ho také realizujeme. Využíváme moderních postupů a technologií, díky čemuž je lak odstraněný nejenom efektivně, ale také velmi šetrně k samotnému kolu. A to tak, aby nedošlo k porušení nebo narušení samotného materiálu, ze kterého je vyrobeno. Výsledný lak nebude nikdy dokonalý, pokud i přes něj budou vidět předchozí problémy. A to různé škrábance a jiné defekty. Jelikož chceme, aby lakování ALU disků bylo vždy spojeno s dokonalými výsledky, neopomíjíme ani opravu případných nedokonalostí a problémů. Máme na mysli různá poškození, jako jsou třeba škrábance. Ty šetrně zbrousíme a použijeme tmel či jiné vhodné potřeby, díky kterým disk před lakováním uvedeme do prvotřídního stavu, bez známek poškození.</p>

Lakování ALU disků s důrazem na prvotřídní výsledek

Už výše zmíněné postupy a nezbytnosti jasně ukazují, aby lakování ALU disků přineslo vždy ten nejlepší výsledek. Toho docílíme i správně volenými postupy, které ho v kombinaci s našimi zkušenostmi a správnou technikou zajistí. I proto vaše kolo lakujeme v několika fázích, během kterých nezapomínáme na přípravu a čištění, stejně jako na nanesení nezbytné základové barvy. Teprve poté pokračujeme dále, a to až k finální vrstvě laku. Díky správným postupům, kvalitním nástrojům i špičkovým barvám dokážeme zajistit, že výsledný lak bude naprosto dokonalý a vaše hliníkové kolo bude vypadat jako nové.

Využijte našich služeb i vy

Je jedno, zda potřebujete svá ALU kola jenom přelakovat a nabídnout jim opět dokonalý vzhled, nebo je vaším cílem jejich celková renovace a oprava, kdy se lakování stane finálním krokem, kterým je zajištěna dokonalost výsledku. Vždy jednáme s ohledem na nezbytné postupy, kdy využíváme té nejlepší techniky, přičemž dále zúročujeme i naše bohaté zkušenosti. Proto se na nás neváhejte obrátit, díky čemuž sami zjistíte, že jenom lakování od skutečného profesionála dokáže přinést ten nejlepší možný výsledek.

Naše práce

Proč si vybrat právě nás?

Dlouholeté zkušenosti

Moderní technologie

Profesionální personál

rychle

Rychlé vyřízení

Říkají o nás

Napište nám