Lakování ALU disků

Lakování ALU
disků

Lakování ALU disků v United-6

ALU disky jsou dnes jasnou volbou, pokud chcete mít automobil, který bude na první pohled vypadat dokonale. Aby to bylo zaručeno, je třeba, aby byly hliníkové disky v dokonalém stavu. Pokud jste je vlivem neopatrné jízdy odřeli, nebo jinak poškodili, nezoufejte. Kromě bohatých služeb v oblasti renovací a oprav ALU disků nabízíme i jednu z dalších nezbytných služeb, kterou je lakování ALU disků. Tato služba obsahuje vše, co je s dokonalým nanesením finálního laku spojeno a bez čeho se neobejdete, pokud čekáte dokonalý a profesionální výsledek.

Ceník lakování ALU disků

Lakování disků včetně odstranění škrábanců (cena je za kus dle rozsahu poškození a velikostí disku)
– lokální oprava disku 1200 – 2000 Kč
– oprava + celoplošné lakování/přelakování disku 2000 – 4000 Kč
– dvoubarevné disky 2500 – 5000 Kč

Ceny jsou uvedené bez DPH 21%

Odstranění původního laku a oprava nedokonalostí

Pokud má být lakování ALU disků správné, a to s ohledem na nezbytné postupy, které se podepíšou i na dokonalosti výsledku, nesmíme opomíjet to, že se lakování hliníkových disků neobejde bez částečného odstranění původního laku. Toho si jsme vědomi, a proto ho také realizujeme. Využíváme moderních postupů a technologií, díky čemuž je lak odstraněný nejenom efektivně, ale také velmi šetrně k samotnému kolu. A to tak, aby nedošlo k porušení nebo narušení samotného materiálu, ze kterého je vyrobeno. Výsledný lak nebude nikdy dokonalý, pokud i přes něj budou vidět předchozí problémy. A to různé škrábance a jiné defekty. Jelikož chceme, aby lakování ALU disků bylo vždy spojeno s dokonalými výsledky, neopomíjíme ani opravu případných nedokonalostí a problémů. Máme na mysli různá poškození, jako jsou třeba škrábance. Ty šetrně zbrousíme a použijeme tmel či jiné vhodné potřeby, díky kterým disk před lakováním uvedeme do prvotřídního stavu, bez známek poškození.

Lakování ALU disků

<p style=”text-align: justify;”>Pokud má být lakování ALU disků správné, a to s ohledem na nezbytné postupy, které se podepíšou i na dokonalosti výsledku, nesmíme opomíjet to, že se lakování hliníkových disků neobejde bez částečného odstranění původního laku. Toho si jsme vědomi, a proto ho také realizujeme. Využíváme moderních postupů a technologií, díky čemuž je lak odstraněný nejenom efektivně, ale také velmi šetrně k samotnému kolu. A to tak, aby nedošlo k porušení nebo narušení samotného materiálu, ze kterého je vyrobeno. Výsledný lak nebude nikdy dokonalý, pokud i přes něj budou vidět předchozí problémy. A to různé škrábance a jiné defekty. Jelikož chceme, aby lakování ALU disků bylo vždy spojeno s dokonalými výsledky, neopomíjíme ani opravu případných nedokonalostí a problémů. Máme na mysli různá poškození, jako jsou třeba škrábance. Ty šetrně zbrousíme a použijeme tmel či jiné vhodné potřeby, díky kterým disk před lakováním uvedeme do prvotřídního stavu, bez známek poškození.</p>

Lakování ALU disků

Lakování ALU disků s důrazem na prvotřídní výsledek

Už výše zmíněné postupy a nezbytnosti jasně ukazují, aby lakování ALU disků přineslo vždy ten nejlepší výsledek. Toho docílíme i správně volenými postupy, které ho v kombinaci s našimi zkušenostmi a správnou technikou zajistí. I proto vaše kolo lakujeme v několika fázích, během kterých nezapomínáme na přípravu a čištění, stejně jako na nanesení nezbytné základové barvy. Teprve poté pokračujeme dále, a to až k finální vrstvě laku. Díky správným postupům, kvalitním nástrojům i špičkovým barvám dokážeme zajistit, že výsledný lak bude naprosto dokonalý a vaše hliníkové kolo bude vypadat jako nové.

Využijte našich služeb i vy

Je jedno, zda potřebujete svá ALU kola jenom přelakovat a nabídnout jim opět dokonalý vzhled, nebo je vaším cílem jejich celková renovace a oprava, kdy se lakování stane finálním krokem, kterým je zajištěna dokonalost výsledku. Vždy jednáme s ohledem na nezbytné postupy, kdy využíváme té nejlepší techniky, přičemž dále zúročujeme i naše bohaté zkušenosti. Proto se na nás neváhejte obrátit, díky čemuž sami zjistíte, že jenom lakování od skutečného profesionála dokáže přinést ten nejlepší možný výsledek.

Říkají o nás

Lakování ALU disků
Fredi V
2022-06-17
Fast, professional, the staff understands your requirements and takes care of them.
Lakování ALU disků
Martin Šedivý
2022-05-13
Za mě výborná zkušenost. Ceny za práce adekvátní, provedeni opravy předčilo moje očekávání, takže super. Oprava provedena ve stanoveném terminu. A nakonec, ale rozhodně ne na posledním místě, bylo jednání personálu, to dovede pokazit úplně všechno, ale tady jsem jednal s více lidmi a vždy opravdu příjemné vystupování. Kdyby zase něco bylo potřeba, tak nebudu váhat jet sem, ikdyž to mám přes celou Prahu.
Lakování ALU disků
Michal Fejko
2022-04-30
Kosmetický autoservis United-6 mohu jenom doporučit. Už po několikrát sem tam byl na konzultaci ohledně opravy laku, škrábanců, a kosmetických vad. Vždycky umí poradit co nejlepší možnost opravy, za nejlepší cenu. Byl sem tam na doporučení kamaráda který nechával v kosmetickém servisu United-6 spravovat už druhé auto.. Pokaždé byl spokojený s narovnáním a opravou laku. U mého auta vyčistili, zatmelili a nalakovali prostory mezi prahy a blatníkem. Velká Spokojenost!! Vím na koho se příště obrátím... Děkuji.
Lakování ALU disků
Patrik Šmondrk
2022-04-21
Výborná práca od ľudí, ktorí vedia, čo robia. Nechával som opravovať dvere a rozleštiť lak na celom aute. Auto vyzerá ako zo showroomu a to má 19 rokov. Ako bonus je podľa mňa veľmi rozumná cena za služby. Po predošlej osobnej konzultácii som dopredu vedel, čo od toho očakávať a dostal som veľmi reálny cenový odhad, takže som nebol pri finálnom predaní zaskočený výslednou cenou. Transparentný prístup a veľmi dobrý komunikácia so zákazníkom.
Lakování ALU disků
Eva Robinson
2022-04-13
Už jsme využili jejich služby několikrát, vždy jsme řešili poškrábaná kola a odvedli opravdu skvělou práci. Nic nejde poznat, kola jako nová a za slušnou cenu. Doporučuji!!
Lakování ALU disků
Petr Elfdreiunddreisig
2022-04-06
Firmu mohu vřele doporučit jako rychlou a solidní po zkušenostech s opravou karoserie
Lakování ALU disků
Andris Barta
2022-04-01
Skvěle

Proč si vybrat právě nás?

Lakování ALU disků

Dlouholeté zkušenosti

Lakování ALU disků

Moderní technologie

Lakování ALU disků

Profesionální personál

Lakování ALU disků

Rychlé vyřízení

Získejte nabídku do 30 minut

Pošlete nám foto poškození

Obratem Vás budeme kontaktovat s nabídkou řešení.

nebo nám zašlete fotky na e-mail

nebo využijte náš formulář 😊