Lakování autodílů

Lakování
autodílů

Lakování autodílů v United-6

Škrábance, popraskání laku i jiné poškození toho či onoho dílu jsou vždy nepříjemnou událostí, a i pokud se jedná o poškození malého rozsahu, vliv na celkový vzhled vozu může být výrazný. Každé porušení laku je navíc vstupní branou pro korozi a zadělává tak na budoucí problémy. Naštěstí se ale ve většině případů nejedná o škodu nenapravitelnou. V rukách zkušených a dobře vybavených odborníků se poškozené autodíly rychle dostanou do stavu, který je k nerozeznání od toho původního. Pozitivní je i fakt, že kvůli poškození jednoho konkrétního dílu není třeba provádět lakování celého auta. Posouzení, sundání toho či onoho dílu, lakování včetně přípravy jeho povrchu i opětovná montáž na původní místo jsou pro nás hračkou.

Ceník lakování autodílů

Drobné díly (kliky, lišty, kryty zrcátek) 700 – 1800 Kč
Díly karosérie (dle velikostí dílu) 3000 – 8000 Kč
Lakování disků včetně odstranění škrábanců (cena je za kus dle rozsahu poškození a velikostí disku)
– lokální oprava disku 1200 – 2000 Kč
– oprava + celoplošné lakování/přelakování disku 2000 – 4000 Kč
– dvoubarevné disky 2500 – 5000 Kč
Lokální lakování 1800 – 3500 Kč

Ceny jsou uvedené bez DPH 21%

Alchymie lakování

Správně odvedená práce na procesu lakování zahrnuje pečlivou přípravu povrchu (opravy drobných poškození, vyrovnání povrchu, čištění, odmaštění), nanesení přípravných vrstev i základové barvy, příprava správného odstínu a konečně vlastní nalakování. Pokud jsou všechny kroky provedeny správně, po namontování dílu zpět na jeho místo nebude to, že prošel opravou ani poznat. Vašemu automobilu tak bude navrácen původní dokonalý vzhled i obnovena ochrana jeho povrchu proti korozi.

Práce pro profesionály

Jde-li vám o opravdu kvalitně odvedenou práci a výsledek, který bude k nerozeznání od originálu, svěřte svůj vůz a jeho poškozenou část opravdovým profesionálům. Náš tým do jejich renovaci vloží kromě nadšení také bohaté zkušenosti (v oboru působíme již od roku 1998) i špičkové vybavení, a vy se tak budete moci opět těšit z bezchybného vzhledu vašeho miláčka na čtyřech kolech. Očekávat můžete osobní přístup všech zaměstnanců a za všech okolností perfektně provedenou práci, základní předpoklady pro naplnění našeho hlavního cíle – spokojeného zákazníka.

Říkají o nás

Lakování autodílů
Fredi V
2022-06-17
Fast, professional, the staff understands your requirements and takes care of them.
Lakování autodílů
Martin Šedivý
2022-05-13
Za mě výborná zkušenost. Ceny za práce adekvátní, provedeni opravy předčilo moje očekávání, takže super. Oprava provedena ve stanoveném terminu. A nakonec, ale rozhodně ne na posledním místě, bylo jednání personálu, to dovede pokazit úplně všechno, ale tady jsem jednal s více lidmi a vždy opravdu příjemné vystupování. Kdyby zase něco bylo potřeba, tak nebudu váhat jet sem, ikdyž to mám přes celou Prahu.
Lakování autodílů
Michal Fejko
2022-04-30
Kosmetický autoservis United-6 mohu jenom doporučit. Už po několikrát sem tam byl na konzultaci ohledně opravy laku, škrábanců, a kosmetických vad. Vždycky umí poradit co nejlepší možnost opravy, za nejlepší cenu. Byl sem tam na doporučení kamaráda který nechával v kosmetickém servisu United-6 spravovat už druhé auto.. Pokaždé byl spokojený s narovnáním a opravou laku. U mého auta vyčistili, zatmelili a nalakovali prostory mezi prahy a blatníkem. Velká Spokojenost!! Vím na koho se příště obrátím... Děkuji.
Lakování autodílů
Patrik Šmondrk
2022-04-21
Výborná práca od ľudí, ktorí vedia, čo robia. Nechával som opravovať dvere a rozleštiť lak na celom aute. Auto vyzerá ako zo showroomu a to má 19 rokov. Ako bonus je podľa mňa veľmi rozumná cena za služby. Po predošlej osobnej konzultácii som dopredu vedel, čo od toho očakávať a dostal som veľmi reálny cenový odhad, takže som nebol pri finálnom predaní zaskočený výslednou cenou. Transparentný prístup a veľmi dobrý komunikácia so zákazníkom.
Lakování autodílů
Eva Robinson
2022-04-13
Už jsme využili jejich služby několikrát, vždy jsme řešili poškrábaná kola a odvedli opravdu skvělou práci. Nic nejde poznat, kola jako nová a za slušnou cenu. Doporučuji!!
Lakování autodílů
Petr Elfdreiunddreisig
2022-04-06
Firmu mohu vřele doporučit jako rychlou a solidní po zkušenostech s opravou karoserie
Lakování autodílů
Andris Barta
2022-04-01
Skvěle

Proč si vybrat právě nás?

Lakování autodílů

Dlouholeté zkušenosti

Lakování autodílů

Moderní technologie

Lakování autodílů

Profesionální personál

Lakování autodílů

Rychlé vyřízení

Získejte nabídku do 30 minut

Pošlete nám foto poškození

Obratem Vás budeme kontaktovat s nabídkou řešení.

nebo nám zašlete fotky na e-mail

nebo využijte náš formulář 😊