Lakování autodílů

Lakování
autodílů

Lakování autodílů a ceny v United-6

Škrábance, popraskání laku i jiné poškození toho či onoho dílu jsou vždy nepříjemnou událostí, a i pokud se jedná o poškození malého rozsahu, vliv na celkový vzhled vozu může být výrazný. Každé porušení laku je navíc vstupní branou pro korozi a zadělává tak na budoucí problémy. Naštěstí se ale ve většině případů nejedná o škodu nenapravitelnou. V rukách zkušených a dobře vybavených odborníků se poškozené autodíly rychle dostanou do stavu, který je k nerozeznání od toho původního. Pozitivní je i fakt, že kvůli poškození jednoho konkrétního dílu není třeba provádět lakování celého auta. Posouzení, sundání toho či onoho dílu, lakování včetně přípravy jeho povrchu i opětovná montáž na původní místo jsou pro nás hračkou.

Drobné díly (kliky, lišty, kryty zrcátek) 500 – 1500 Kč
Díly karosérie (dle velikostí dílu) 2000 – 7500 Kč
Lakování disků včetně odstranění škrábanců (cena je za kus dle rozsahu poškození a velikostí disku) 1500 – 3000 Kč
Lokální lakování 1500 – 3000 Kč

Ceny jsou uvedené bez DPH 21%

Alchymie lakování

Správně odvedená práce na procesu lakování zahrnuje pečlivou přípravu povrchu (opravy drobných poškození, vyrovnání povrchu, čištění, odmaštění), nanesení přípravných vrstev i základové barvy, příprava správného odstínu a konečně vlastní nalakování. Pokud jsou všechny kroky provedeny správně, po namontování dílu zpět na jeho místo nebude to, že prošel opravou ani poznat. Vašemu automobilu tak bude navrácen původní dokonalý vzhled i obnovena ochrana jeho povrchu proti korozi.

Práce pro profesionály

Jde-li vám o opravdu kvalitně odvedenou práci a výsledek, který bude k nerozeznání od originálu, svěřte svůj vůz a jeho poškozenou část opravdovým profesionálům. Náš tým do jejich renovaci vloží kromě nadšení také bohaté zkušenosti (v oboru působíme již od roku 1998) i špičkové vybavení, a vy se tak budete moci opět těšit z bezchybného vzhledu vašeho miláčka na čtyřech kolech. Očekávat můžete osobní přístup všech zaměstnanců a za všech okolností perfektně provedenou práci, základní předpoklady pro naplnění našeho hlavního cíle – spokojeného zákazníka.

Proč si vybrat právě nás?

Dlouholeté zkušenosti

Moderní technologie

Profesionální personál

rychle

Rychlé vyřízení

Říkají o nás

Napište nám