Lakování autodílů

Lakování
autodílů

Lakování autodílů a ceny v United-6

Škrábance, popraskání laku i jiné poškození toho či onoho dílu jsou vždy nepříjemnou událostí, a i pokud se jedná o poškození malého rozsahu, vliv na celkový vzhled vozu může být výrazný. Každé porušení laku je navíc vstupní branou pro korozi a zadělává tak na budoucí problémy. Naštěstí se ale ve většině případů nejedná o škodu nenapravitelnou. V rukách zkušených a dobře vybavených odborníků se poškozené autodíly rychle dostanou do stavu, který je k nerozeznání od toho původního. Pozitivní je i fakt, že kvůli poškození jednoho konkrétního dílu není třeba provádět lakování celého auta. Posouzení, sundání toho či onoho dílu, lakování včetně přípravy jeho povrchu i opětovná montáž na původní místo jsou pro nás hračkou.

Drobné díly (kliky, lišty, kryty zrcátek) 700 – 1800 Kč
Díly karosérie (dle velikostí dílu) 3000 – 8000 Kč
Lakování disků včetně odstranění škrábanců (cena je za kus dle rozsahu poškození a velikostí disku) 1800 – 3500 Kč
Lokální lakování 1800 – 3500 Kč

Ceny jsou uvedené bez DPH 21%

Alchymie lakování

Správně odvedená práce na procesu lakování zahrnuje pečlivou přípravu povrchu (opravy drobných poškození, vyrovnání povrchu, čištění, odmaštění), nanesení přípravných vrstev i základové barvy, příprava správného odstínu a konečně vlastní nalakování. Pokud jsou všechny kroky provedeny správně, po namontování dílu zpět na jeho místo nebude to, že prošel opravou ani poznat. Vašemu automobilu tak bude navrácen původní dokonalý vzhled i obnovena ochrana jeho povrchu proti korozi.

Práce pro profesionály

Jde-li vám o opravdu kvalitně odvedenou práci a výsledek, který bude k nerozeznání od originálu, svěřte svůj vůz a jeho poškozenou část opravdovým profesionálům. Náš tým do jejich renovaci vloží kromě nadšení také bohaté zkušenosti (v oboru působíme již od roku 1998) i špičkové vybavení, a vy se tak budete moci opět těšit z bezchybného vzhledu vašeho miláčka na čtyřech kolech. Očekávat můžete osobní přístup všech zaměstnanců a za všech okolností perfektně provedenou práci, základní předpoklady pro naplnění našeho hlavního cíle – spokojeného zákazníka.

Proč si vybrat právě nás?

Lakování autodílů

Dlouholeté zkušenosti

Lakování autodílů

Moderní technologie

Lakování autodílů

Profesionální personál

Lakování autodílů

Rychlé vyřízení

Říkají o nás

Lakování autodílů
Lojzik Schulze
2022-03-21
Ověřená
Naprostá spokojenost. Poškrábanou střechu mi spravili do jedné hodiny za velmi příznivou cenu. Servis mi doporučil technik od Klokočky, který mi sdělil, že by bylo nutné lakovat celou střechu v ceně cca 8000. Místní lokální oprava - škrábance téměř neznatelné - byla za nesrovnatelně nižší cenu (a v nesrovnatelně kratším čase).
Lakování autodílů
Přemysl Šiffel
2022-03-04
Ověřená
Na firmu UNITED-6 jsem se obrátil s prasklým nárazníkem po najetí na obrubník. Oceňuji naprosto profesionální přístup k opravě, rychlé jednání i brzký termín, oprava provedena perfektně, kvalitně a rychle, výsledek je dokonalý za velmi rozumnou cenu. Všem mohu jen doporučit!
Lakování autodílů
Ondřej Klimeš
2022-02-21
Ověřená
Firmu United-6 mohu doporučit. Dobrá domluva, vstřícný personál, po předchozí konzultaci na místě u auta proběhla rychlá oprava v dohodnutý termín a za předem domluvenou cenu. Na servis jsem se obracel s několika promáčklinami na bočních dveřích, poté co do auta někdo nacouval, ale vzhledem k předchozím dobrým zkušenostem s United-6 jsem zároveň nechal rozleštit i několik škrábanců. V obou případech je výsledek 100%. Pokud to bude potřeba, obrátím se na tuto firmu znova.
Lakování autodílů
Benjamin Paillereau
2022-01-25
Ověřená
I left my car for some scratch repairs, wheels repairs and full cleanup and got back a new car. The car was delivered on time for a good price and the quality is above my expectations. Perfect service and welcoming staff! Will I use their service again? Yes, United-6 is now de facto my new address for everything cosmetic-related for my car!

Napište nám