V United-6 umíme opravit poškozený lak

Lak karoserie je věc ošemetná, obdivovaná i tisíckrát proklínaná. Mnozí neznají hezčí pohled, než na nablýskanou kapotu zbrusu nového auta a jejich výrobci se oproti tomu předhánějí ve vývoji nových, lepších a krásnějších auto laků. Nehledě na to – vzhled prodává a stav laku nám leccos napoví o historii vozidla, řidičských schopnostech a péči jeho majitele. A tady se dostáváme ke kameni úrazu. Jak je nový lak krásný, tak je také citlivý a náchylný na poškození. A sebedokonalejší ochranný vosk není zdaleka zaručenou ochranou proti jeho porušení.

Jdeme s dobou

Proto je dobré vědět, že možnosti špičkových servisů jsou v dnešní době opravdu rozsáhlé a dokáží si poradit i s takovou lapálií, jako je oprava poškozeného laku. Pokud tedy řešíte podobný malér, ať už  způsobený vlastní neopatrností nebo cizím zaviněním, nezoufejte a obraťte se na ta správná místa. Jedním z těch nejlepších je kosmetický autoservis United-6, který má za sebou nejen dlouholeté zkušenosti, ale také nejlepší technologie v rukou zkušených a zapálených profesionálů.

Všestranná péče a servis

V United-6 umíme opravit poškozený lak

Dobře víme, že auto není jen stroj a hromada plechu na kolech. Umíme se tedy dobře postarat i o závady vizuální. Rozleštění drobnějších škrábanců, přebroušení a přelakování těch větších, obnova a renovace laku…to vše a mnohé jiné najdete v portfoliu našich služeb. O laku toho víme hodně a také víme, jak o něj pečovat a napravovat škody způsobené jízdou či počasím. O tyto znalosti se rádi podělíme a maximálně je využijeme k dosažení nejlepších výsledků a uspokojení nejnáročnějších zákazníků.

Přesvědčte se sami

Nabízíme tedy posouzení škody, vypracování cenové nabídky, domluvení vhodného termínu a co je hlavní – individuální přístup se zaměřením na spokojenost zákazníka, precizně odvedenou kvalitní práci a bezkonkurenční transparentní ceny – pro někoho nedosažitelná kombinace, pro nás standard poctivé práce.

Poslední příspěvky