V United-6 víme jak na opravu plastů v interiéru vozidla!

Plasty jsou v oblasti automobilového průmyslu oblíbenou komoditou. Jsou zpravidla dobře zpracovatelné, lehké a vůči spoustě vlivů odolné. Tato odolnost má ovšem svoje meze a tak se majitelé aut čas od času potýkají s poškozením plastových komponent jejich automobilů. V dnešním článku se zaměříme na to, jaké jsou možnosti oprav a renovace těch interiérových. Jejich poškození je jednak vizuální problém, který snižuje komfort a požitek z jízdy, a v mnoha případech může také přinášet funkční problémy.

Víme jak na to

Když jsme na začátku zmínili výhody plastových dílů, je třeba se zmínit i o jedné nevýhodě – po tepelném zpracování a zformování do požadovaného tvaru si velká část plastů trvale zachovává svůj tvar a materiálové vlastnosti. Oprava deformací a renovace vzhledu je tedy poměrně obtížná a v domácích podmínkách velmi riskantní. Náš autoservis ale disponuje vyspělými a specifickými technologiemi, které nám ve spojení s kvalifikovanými a proškolenými pracovníky umožňují téměř veškeré opravy. Konkrétně se dokážeme popasovat se zlomenými díly, odštěpky, spáleninami, fleky a škrábanci. Plastům dokážeme také pochopitelně vrátit původní lesk a barvu, není-li tedy poškození příliš velké, garantujeme vám, že opravované místo ani nepoznáte.

Vaše spokojenost je náš cíl

V United-6 víme jak na opravu plastů v interiéru vozidla!

Hlavním prvkem pro obnovu a opravu plastových dílů je speciální gel, který po aplikaci a vytvrdnutí kopíruje texturu povrchu a strukturu svého okolí. Následuje tepelné zpracování, při kterém dochází k detailnímu tváření finální podoby. Finální úpravou je pak barvení, kdy jsme schopni dokonale napodobit barvu původního místa k naprosté spokojenosti zákazníka. Jestliže tedy interiérové plasty ve vašem vozidle došly z jakéhokoliv důvodu k úhoně, nezoufejte. S vadami plastových dílů se nemusíte smiřovat a drahá výměna nemusí být jediným řešením. Domluvte si termín návštěvy v našem servisu a nechte se příjemně překvapit naším přístupem, kvalitou, rychlostí a cenou.

Poslední příspěvky