V United-6 víme jak připravit auto na prodej

Ať už je pro vás auto další člen rodiny, nebo jen položka v seznamu movitého majetku a víceméně spotřební zboží, k jeho prodeji by měl každý přistupovat svědomitě a zodpovědně. Co na tom, že má nejlepší léta za sebou, počty kilometrů dosahují závratných výšin a pro oko už to taky není žádná paráda. Každé zboží má svého kupce a svoji cenu. A my vám můžeme pomoci udělat tuto cenu co nejvyšší, ale v každém případě férovou a zaslouženou.

Udělejte dobrý dojem

Není tajemstvím, že dobrá předprodejní příprava může vyšroubovat cenu kdejaké ojetiny až o desítky procent. A jak na to? Jako vždy a všude, není nad to udělat dobrý první dojem. Pokud výhledovému majiteli předvedete ušmudlané vozítko se škrábanci, kam oko dohlédne, těžko budete licitovat o vyšší nabídku. Na druhou stranu, opláchnout auto hadicí, nebo se na dvacet minut zastavit v myčce taky není úplně ono. Svěříte-li se do naší péče, zrenovujeme lesk kapoty, odstraníme hrubé i jemné škrábance a veškeré nerovnosti. A nezůstaneme jen u kapoty. Dáme do pucu i disky kol a v případě potřeby i světlomety. Nezdá se vám, že od vaší první jízdy poněkud zašly, zežloutly a ztmavly?

Zvenku i zevnitř

V United-6 víme jak připravit auto na prodej

Dobrá, exteriér bychom měli, co vnitřek auta? Nechceme přeci nabízet a prodávat nějakou navoněnou bídu a tak je čas i na důkladné vyčištění sedaček, potahů, polstrování a čalounění. Chemicky, mokrou, nebo suchou cestou, kůže i látka bude zase vypadat jako nová – a s nějakým tím poškozením si taky dokážeme poradit. Stejně tak i se zašlou slávou plastových součástek. Nic nepřehlédneme a uvedeme do nejlepšího možného stavu. A u potencionálního kupce si jistě šplhnete a zvýšíte svoje šance, pokud řeknete, že auto je nejen perfektně vyčištěné, ale i vydezinfikované!

K vašim službám

A jestliže vás napadá ještě něco, co by bylo potřeba opravit, vyměnit, či vyšperkovat, stačí se zmínit. Nabídneme skvělé, rychlé a finančně výhodné řešení. A kdo ví, třeba si nakonec ten prodej ještě rozmyslíte…

Poslední příspěvky