Víme jak opravit důlky po krupobití!

Obsah článků

Jestliže vaše auto potkalo krupobití, nebo jiná podobná lapálie, pravděpodobně ho teď hyzdí nepěkné důlky. A pochopitelně asi uvažujete nad výměnou postiženého místa, prodeje nebo co nejlevnější opravou svépomocí. A nejspíš jste také záhy zjistili, že výměna části kapoty je tak náročná, nebo drahá, že se  zkrátka nevyplatí. Prodej krupobitím poznamenaného auta také není jednoduchý  a abyste zájemce oslovili, musíte jít s cenou razantně dolů. A na opravu v garáži nebo na dvorku zapomeňte rovnou. Důlky po krupobití a jim podobné deformace nejsou úplně běžnou záležitostí k opravě a troufne-li si na ně vůbec někdo, měl by to být člověk z oboru a profesionál.

Víme jak na to

To je případ i našeho kosmetického autoservisu. Pomocí moderních technologií a metod dokážeme s plechařinou úplné zázraky. Nejedná se samozřejmě o prosté vyklepávaní, tmelení, přebrušování a přelakování. To by v případě opravy karoserie po krupobití nepřineslo příliš uspokojivý a esteticky přijatelný výsledek. Používáme postup mnohem efektivnější. Dokážeme důlky vyrovnat tak, že je oprava nejen nepostřehnutelná, ale nedochází u ní ani k narušení laku, čímž nezíská vaše auto nálepku „bourané“. A to nemluvíme o mělkých a velice drobných poškozeních, kdy může k jejich odstranění stačit důkladné přeleštění.

Metoda PDR

Víme jak opravit důlky po krupobití!

Mluvíme o viditelných, hlubokých důlcích – jedná-li se o promáčkliny, u kterých nedošlo k popraskání laku, dokážeme plechové části dostat do původního tvaru. Navíc velice rychle a za velice dobrou cenu. A to díky systému oprav plechových částí karoserie metodou PDR. O této metodě se dočtete více jinde, případně se obraťte na naše zákaznické centrum a domluvte si návštěvu, při které si prohlédneme váš problém a zcela jistě najdeme nejlepší možné řešení. V tomto oboru jsme špička a rádi naše zkušenosti a znalosti použijeme i ve váš prospěch.

Poslední příspěvky