Акции от 01.04.2023

20% SLEVA

na chemické čištění interiéru

20% SLEVA

na kompletní mytí auta

20% SLEVA

na renovaci kůže

Акции

Химическая чистка интерьера
– 20%

Акции

Ремонт кожи
– 10%

Акции

Локальное удаление царапин
– до 50%

Využijte časově limitované akce

Акции

Každý měsíc nové akce!

Určitě neodmítnete slevy až do výše 50% na vybrané služby či doplňkové služby zdarma. Každý měsíc pro členy klubu United-6 nachystávámé nové akce a slevy. Podrobné informace o aktuálních akcích a promo kódy získáte na váš email, stačí se registrovat nahoře.

Seznam aktuálních akcí:

Čištění a dezinfekce klimatizace ZDARMA… (více info v emailu)
Rozleštění světlometů ZDARMA… (více info v emailu)
Mytí karosérie ZDARMA… (více info v emailu)

Pro uplatnění aktuální slevy či akce je potřeba předem ohlásit našemu personálu číslo vašeho promo kódu, který Vám přišel na email. Každý promo kód je časově limitovaný (30 dní od doručení emailu).

20% СКИДКА

на химическую чистку интерьера

20% СКИДКА

на комплексную мойку авто

20% СКИДКА

на ремонт кожи

Воспользуйтесь ограниченными по времени предложениями

Акции

Каждый месяц новые акции!

Мы уверены, что Вы не откажетесь от скидок до 50% на выбранные услуги или дополнительных услуг бесплатно. Каждый месяц мы готовим новые скидки и акции для членов клуба. Более подробную информацию о актуальных акциях и промо коды Вы получите зарегистрировав Ваш имейл вверху.

Список актуальных акций:

Чистка и дезинфекция климатизации БЕСПЛАТНО… (подробнее в мейле)
Полировка фар БЕСПЛАТНО… (подробнее в мейле)
Мойка кузова БЕСПЛАТНО… (подробнее в мейле)

Для использования актуальной скидки или акции необходимо заранее сообщить номер Вашего промо кода, который Вам пришел на мейл. Каждый промо код действителен ограниченное время (30 дней с момента получения на мейл).

Говорят о нас

Акции
Fredi V
2022-06-17
Fast, professional, the staff understands your requirements and takes care of them.
Акции
Martin Šedivý
2022-05-13
Za mě výborná zkušenost. Ceny za práce adekvátní, provedeni opravy předčilo moje očekávání, takže super. Oprava provedena ve stanoveném terminu. A nakonec, ale rozhodně ne na posledním místě, bylo jednání personálu, to dovede pokazit úplně všechno, ale tady jsem jednal s více lidmi a vždy opravdu příjemné vystupování. Kdyby zase něco bylo potřeba, tak nebudu váhat jet sem, ikdyž to mám přes celou Prahu.
Акции
Michal Fejko
2022-04-30
Kosmetický autoservis United-6 mohu jenom doporučit. Už po několikrát sem tam byl na konzultaci ohledně opravy laku, škrábanců, a kosmetických vad. Vždycky umí poradit co nejlepší možnost opravy, za nejlepší cenu. Byl sem tam na doporučení kamaráda který nechával v kosmetickém servisu United-6 spravovat už druhé auto.. Pokaždé byl spokojený s narovnáním a opravou laku. U mého auta vyčistili, zatmelili a nalakovali prostory mezi prahy a blatníkem. Velká Spokojenost!! Vím na koho se příště obrátím... Děkuji.
Акции
Patrik Šmondrk
2022-04-21
Výborná práca od ľudí, ktorí vedia, čo robia. Nechával som opravovať dvere a rozleštiť lak na celom aute. Auto vyzerá ako zo showroomu a to má 19 rokov. Ako bonus je podľa mňa veľmi rozumná cena za služby. Po predošlej osobnej konzultácii som dopredu vedel, čo od toho očakávať a dostal som veľmi reálny cenový odhad, takže som nebol pri finálnom predaní zaskočený výslednou cenou. Transparentný prístup a veľmi dobrý komunikácia so zákazníkom.
Акции
Eva Robinson
2022-04-13
Už jsme využili jejich služby několikrát, vždy jsme řešili poškrábaná kola a odvedli opravdu skvělou práci. Nic nejde poznat, kola jako nová a za slušnou cenu. Doporučuji!!
Акции
Petr Elfdreiunddreisig
2022-04-06
Firmu mohu vřele doporučit jako rychlou a solidní po zkušenostech s opravou karoserie
Акции
Andris Barta
2022-04-01
Skvěle

Напишите нам