Акции

Акции ограничены по времени до 01.06.2022 г.

20% SLEVA

na chemické čištění interiéru

20% SLEVA

na kompletní mytí auta

20% SLEVA

na renovaci kůže

Акции

Покраска деталей
каросерии – 10%

Акции

Обновление лака и нанокосметика – 10%

Акции

Химическая чистка интерьера – 15%

Využijte časově limitované akce

Акции

Každý měsíc nové akce!

Určitě neodmítnete slevy až do výše 50% na vybrané služby či doplňkové služby zdarma. Každý měsíc pro členy klubu United-6 nachystávámé nové akce a slevy. Podrobné informace o aktuálních akcích a promo kódy získáte na váš email, stačí se registrovat nahoře.

Seznam aktuálních akcí:

Čištění a dezinfekce klimatizace ZDARMA… (více info v emailu)
Rozleštění světlometů ZDARMA… (více info v emailu)
Mytí karosérie ZDARMA… (více info v emailu)

Pro uplatnění aktuální slevy či akce je potřeba předem ohlásit našemu personálu číslo vašeho promo kódu, který Vám přišel na email. Každý promo kód je časově limitovaný (30 dní od doručení emailu).

20% СКИДКА

на химическую чистку интерьера

20% СКИДКА

на комплексную мойку авто

20% СКИДКА

на ремонт кожи

Воспользуйтесь ограниченными по времени предложениями

Акции

Каждый месяц новые акции!

Мы уверены, что Вы не откажетесь от скидок до 50% на выбранные услуги или дополнительных услуг бесплатно. Каждый месяц мы готовим новые скидки и акции для членов клуба. Более подробную информацию о актуальных акциях и промо коды Вы получите зарегистрировав Ваш имейл вверху.

Список актуальных акций:

Чистка и дезинфекция климатизации БЕСПЛАТНО… (подробнее в мейле)
Полировка фар БЕСПЛАТНО… (подробнее в мейле)
Мойка кузова БЕСПЛАТНО… (подробнее в мейле)

Для использования актуальной скидки или акции необходимо заранее сообщить номер Вашего промо кода, который Вам пришел на мейл. Каждый промо код действителен ограниченное время (30 дней с момента получения на мейл).

Говорят о нас

Акции
Lojzik Schulze
2022-03-21
Ověřená
Naprostá spokojenost. Poškrábanou střechu mi spravili do jedné hodiny za velmi příznivou cenu. Servis mi doporučil technik od Klokočky, který mi sdělil, že by bylo nutné lakovat celou střechu v ceně cca 8000. Místní lokální oprava - škrábance téměř neznatelné - byla za nesrovnatelně nižší cenu (a v nesrovnatelně kratším čase).
Акции
Přemysl Šiffel
2022-03-04
Ověřená
Na firmu UNITED-6 jsem se obrátil s prasklým nárazníkem po najetí na obrubník. Oceňuji naprosto profesionální přístup k opravě, rychlé jednání i brzký termín, oprava provedena perfektně, kvalitně a rychle, výsledek je dokonalý za velmi rozumnou cenu. Všem mohu jen doporučit!
Акции
Ondřej Klimeš
2022-02-21
Ověřená
Firmu United-6 mohu doporučit. Dobrá domluva, vstřícný personál, po předchozí konzultaci na místě u auta proběhla rychlá oprava v dohodnutý termín a za předem domluvenou cenu. Na servis jsem se obracel s několika promáčklinami na bočních dveřích, poté co do auta někdo nacouval, ale vzhledem k předchozím dobrým zkušenostem s United-6 jsem zároveň nechal rozleštit i několik škrábanců. V obou případech je výsledek 100%. Pokud to bude potřeba, obrátím se na tuto firmu znova.
Акции
Benjamin Paillereau
2022-01-25
Ověřená
I left my car for some scratch repairs, wheels repairs and full cleanup and got back a new car. The car was delivered on time for a good price and the quality is above my expectations. Perfect service and welcoming staff! Will I use their service again? Yes, United-6 is now de facto my new address for everything cosmetic-related for my car!

Напишите нам