Staňte se členem týmu United-6

Hledá se spolehlivý obchodní zástupce

Jak je tomu v United-6 zvykem nabízíme více než ostatní. Jsme nadnárodní společnost s dlouhou historii a bohatými zkušenostmi. Do našeho týmu profesionálů hledáme posilu na pozici obchodního zástupce v Pražské pobočce. Hledáme hlavně spolehlivého člověka, kterého baví komunikace s klienty a dokáže zákazníkům správně prezentovat námi nabízené služby, o jejichž kvalitě lze těžko pochybovat. Naše pracovní nabídka kromě fixního platu obsahuje i motivační položku – provizi z prodeje, díky které váš přínos pro naší společnost bude štědře odměněn.

Co vše je u nás možné?

Náplň práce:

  • aktivní prodej služeb United-6
  • prezentace nabízených služeb
  • sjednávání objednávek
  • získávání nových zákazníků
  • budování vztahů se stávajícími zákazníky

Požadujeme:

  • časovou flexibilitu
  • aktivní komunikace
  • příjemné vystupování
  • SŠ vzdělání

Nabízíme:

  • dobré platové ohodnocení (fix + provize z prodeje)
  • příjemné pracovní prostředí na Praze 6
  • možnost osobního a kariérního růstu
  • slevy na veškeré služby United-6
  • sehraný kolektiv specialistů
  • dlouhodobá spolupráce

Vaše CV nám zasílejte prosím na e-mail: info@united-6.cz

Napište nám