Jak na lakování auta?

Každé auto může někdy přijít k menší úhoně, ať už vlastním nebo cizím zaviněním a je potřeba vzhled Vašeho miláčka vrátit do původního stavu. Tento proces se nikdy neobejde bez lakování auta, aby nebylo nikde poznat, že bylo poškozeno.

Lokální lakování vyřeší snad všechny druhy škrábanců, odřenin a rýh. Je vhodné zejména pro opravy:

  • Škrábanců a důlků ve dveřích
  • Škrábanců a rýh od klíčů, větví a kamínků
  • Následků neodborných oprav zevnějšku Vašeho automobilu
  • Poškrábané kapoty, dveří a blatníků.

Bohužel sami v domácích podmínkách to určitě nezvládnete. K lakování auta je totiž potřeba bezprašné prostředí a drahé vybavení. Proto ho předejte lakovně United-6, která dodržuje přesný postup při lakování auta a používá ty nejšetrnější a nejúčinnější materiály a prostředky, aby na Vašem automobilu nebyly vidět žádné zbytky po škrábancích, odřených místech a odštípnutí laku. Po předání auta zpět do Vašich rukou už ani poškozené místo nenajdete a navíc neklesne jeho hodnota v důsledku poškození. Oprava je prováděna jen v poškozeném místě a tovární lakování celého auta zůstane tedy zachováno. Proto i cena je velice příznivá a neklesá hodnota automobilu při případném prodeji.

Nebojte se odstínu

Lokální lakování aut je určeno opravdu pro všechny typy vozů. United-6 používá jen velmi kvalitní a vyzkoušené barvy. Věrnost odstínů barev poskytujeme se stoprocentní garancí. Lokální lakování umí napravit škody na vozu rychle, efektivně a velice šetrně. Není potřeba ani demontovat část auta. Využijte tedy služeb United-6 a vyřešte opravu hned.

Cena lakování

Cenu za lakování aut víte vždy dopředu, proto přesně budete vědět, kolik zaplatíte. Cena se stanovuje podle náročnosti sladění odstínů a celkové obtížnosti opravy poškozeného místa. United-6 provede důkladnou analýzu a proto budete dopředu a přesně vědět, kolik budete platit a nic Vás potom nezaskočí. Placení s platební kartou je u nás samozřejmostí.

United-6 je jedničkou nejen na trhu v lakování aut a vyškolený personál odvede práci v té nejvyšší kvalitě. Navíc za velice rozumné ceny. Lokální lakování aut je naprosto unikátní metodou, která dokáže vrátit Vašemu autu původní lesk. Lokální lakování aut nabízíme v cenové relaci od 1.499,- Kč a doporučujeme ho kombinovat s leštěním laku na celém autě. Docílíte tak dokonalého výsledku a jakékoli poškození Vašeho laku bude minulostí.

Lokální lakování United-6 provádí u jakýchkoli barevných odstínů a u stříbrné či perleťové speciální technika rozstřiku. Jen velikost poškozeného místa nesmí být větší než 10 cm a musí být umístněna na okraji dílu. Stejně tak opravíme poškozené nárazníky nebo alu disky. Nabídka služeb United-6 je opravdu široká.

Nadstandardní služby

United-6 nabízí kompletní servis pro Váš vůz. Můžete si proto odvézt vůz s vyleštěným lakem, světlomety, opravenými alu disky, provoněným interiérem, a kdybyste ho chtěli prodat, bude kompletně připravený na celý proces prodeje, aby se zalíbil jeho potenciálnímu majiteli a vy ho prodali za co nejvyšší cenu. Vše a velice příznivé ceny a v co nejkratším časovém intervalu.

Kontaktujte tedy United-6 pomocí jednoduchého formuláře, a my se Vám ozveme zpět. Nebo zavolejte a rovnou si domluvte svou návštěvu United-6 a využijte naše služby. Uvidíte, že budete spokojeni, jako řada zákazníků před Vámi.

Těšíme se na Vás každý pracovní den od 9 do 18 hodin a naši telefonní asistenti Vám jsou k dispozici ve všední den od 9 do 18 hodin. Můžete se také registrovat na našich stránkách, získat klubovou kartu a čerpat dalších výhod jako jsou naše služby za akční ceny nebo zcela zdarma.

Stačí jen u našich pracovníků uplatnit promo kód, který dostanete každý měsíc do mailu a máte třicet dní na jeho uplatnění. Uvidíte, že se Vám vyplatí!

Poslední příspěvky