Jak odstranit zápach z vozu?

Koupili jste si nový vůz a zrovna Vám nevoní? Nebo jste ho zapůjčili a dostali zpět špinavý interiér a nevábný zápach? Převáželi jste domácí mazlíčky, kteří cestu špatně snášeli? United-6 odstraní veškeré nepříjemné pachy do jedné hodiny. Mějte vůz, který Vám bude vonět, a budete se v něm tak cítit příjemně.

Odstranění zápachu

Odstranit zápach z vozu není úplně jednoduché, a proto to sami doma bohužel nezvládneme. United-6 má k dispozici výhradní vlastnictví technologických procedur, díky nimž dosahuje až neuvěřitelných výsledků jako např. odstranění vytrvalého a vlezlého zápachu z cigaret, zápachu ze zbytků jídla, vylitých tekutin, alkoholu, chemikálií, nebo i plísní, hub. Pokud přepravujete pravidelně domácí mazlíčky, tak určitě také zanechají pachovou stopu obzvláště v situacích, kdy cestování nesnášejí úplně dobře a čelí stresu.

Proč odstranit zápach?

Profesionálové z United-6 používají prostředky, které odstraní veškeré bakterie nebo viry, kterých je překvapivě v interiéru každého vozu nespočetně. Obzvláště nutné je takové čištění, pokud přepravujete malé děti. Jen takovým způsobem jim zařídíte čisté prostředí nevyvolávající nevolnost a alergické reakce. Celý proces trvá pouhou hodinu a to za velice příjemnou cenu od 599,- Kč. Domluvte se jen s našimi pracovníky a objednejte si požadované služby.

Na první pohled se může zdát, že čištění interiérů vozů je jednoduchá záležitost, ale opak je pravdou. Pach nevzniká jen díky naší neopatrnosti, rozlitým mlékem, kávou nebo skladováním zbytků jídla. Důležité je také co vychází z klimatizace. Proto i ta by měla být pravidelně a odborně čištěna včetně výměny vzduchového filtru.

Nejvýhodnější je odstranění zápachu z interiéru nakombinovat s dalšími službami United-6. Obzvláště efektivní je spojení s čištěním interiéru, renovací kůže a plastů. Po několika hodinách si můžete odvézt prakticky nový vůz a to navíc za velmi přijatelnou cenu. Nemusíte se obávat jakéhokoli poškození, Vaše auto bude v rukou opravdových profesionálů.

Využít můžete i dalších služeb, jako jsou opravy alu disků, vyrovnání důlků po krupobití nebo další opravy na karosérii, náraznících a lokální lakování. A pokud by bylo nutné, nabídnout můžeme i chemické čištění automobilu. My víme, jak na to!

Jak odstranit zápach z vozu?

Věřte odborníkům!

Důvěřujte tedy United-6 a věřte, že žádný flek, poškození nebo zápach není překážkou. Zdejší odborníci přesně vědí, jak odstranit nepříjemné aroma z vozu, sledují nejnovější trendy a aplikují je do praxe. Stačí jen objednat službu v United-6, a nechat vůz větrat po dobu 6 hodin od vyčištění. Uvidíte, že boj s jakýmkoli zápachem se dá vyhrát a své auto dostanete zpět bez nepříjemných pachů a čisté, vyleštěné, vlastně jako nové.

Objednejte si klubovou kartu United-6 s níž můžete získat další výhody, jako jsou promo kódy, slevové akce a účast v losování. Do svého e-mailu obdržíte promo kód, který lze uplatnit po dobu jednoho měsíce u našich specialistů. Každý měsíc budete mít v mailu nové akce a tím příležitost využít naše služby za co nejvýhodnější ceny nebo zcela zdarma. A to už přece stojí za to, že?

Kontaktujte nás tedy pomocí e-mailu, formuláře na našem webu nebo jednoduše zavolejte, rádi Vás uslyšíme. Jsme Vám k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin. Naši pracovníci Vám sjednaní osobní schůzku a spočítají cenovou kalkulaci, abyste přesně věděli, kolik budete za naše služby platit. Použití platebních karet je u nás samozřejmostí. Rozšiřte tedy řady našich spokojených klientů a navštivte United-6. Jsme tu přece pro Vás!

Poslední příspěvky