Jaký je postup lakování auta v United-6

Autolakovna United-6 nabízí širokou škálu služeb pro vás i vaše čtyřkolové miláčky. A to služeb nadmíru kvalitních a levných. Dnes se zaměříme na jednu z mnoha – lakování aut. Lapidárně řečeno, při této proceduře naneseme na vámi požadovanou část vozu zcela nový, krásný lak. Jakkoliv to zní jednoduše, celý proces se skládá z několika dílčích postupů a úkonů.

Jak lakujeme?

První výhodou pro vás je to, že po počáteční prohlídce vozu vám sdělíme velmi přesný cenový a časový odhad pro lakování. V závislosti na stavu karoserie následně provedeme její důkladné očištění, včetně odstranění drobných rýh, poškození a nerovností tmelením.

Aby nový lak pěkně seděl a neloupal se, je také potřeba celou plochu dokonale odmastit, což zároveň eliminuje vznik koroze pod novým lakováním. Ze stejného důvodu se ještě před samotným lakování požadovanou barvou nanáší vrstva základové barvy.

Celý proces se děje v dokonale čistém prostředí, zkušenými pracovníky a nejmodernější technikou. Tím pádem jsme schopni nanášet co do tloušťky optimální  a rovnoměrné vrstvy barvy. V případě potřeby jsme též připraveni technologií lokálního lakování opravit odřeniny a odštípnuté kousky laku – jen je třeba počítat s tím, že poškození by nemělo být větší než deset centimetrů a musí se nacházet na okraji dílu karoserie.

Nárazníky, plasty, kola

Jaký je postup lakování auta v United-6

Ze zkušeností (stejně jako my) víte, že nejrizikovější místa jsou z hlediska poškození laku nárazníky. Ale za pozornost jistě stojí i naše nabídka lakování plastů, které jsou v současných modelech automobilů zastoupeny více než hojně. Lakování plastů má pochopitelně svoje specifika, se kterými si umíme profesionálně poradit, ale jinak je princip lakování velice podobný jako u kovových částí.

Kromě toho se kompletně postaráme i o renovaci vašich ALU disků, pochopitelně včetně lakování. A pokud jste šťastnými a pyšnými majiteli některého z veteránů, nemusíte se bát nám svěřit i jeho – bude nám potěšením!

Poslední příspěvky