Profesionální opravy promáčklin karoserie v United-6

Profesionální oprava promáčklin karoserie v United-6 znamená opravu rychlou, šetrnou, levnou a samozřejmě vysoce kvalitní. Ať už se jedná o následek dopravní nehody, krupobití nebo neopatrného parkování, v celé řadě případů jsme schopni napravit veškeré škody zcela bez následků a především bez jakéhokoliv záznamu o lakování karoserie.

Oprava i bez lakování

V případě, že při samotném promáčknutí plechu nedojde k poškození laku, dokážeme vše vrátit do původního stavu, aniž by bylo nutné poškozené místo brousit, svářet, lepit, či tmelit a následně znovu lakovat. Tím pádem odpadá nejen záznam do databáze „havarovaných“ vozidel, ale i největší část času opravy, kterou tvoří právě příprava na lakování a lakování samotné. A neméně příjemným efektem je ruku v ruce s časovou úsporou také úspora finanční, která bývá často rozhodujícím faktorem.

Jak je to možné?

Profesionální opravy promáčklin karoserie v United-6

Základem takto rychlé a šetrné opravy je použití metody Paintless Dent Repair, neboli opravy promáčklin bez lakování, čili zkráceně PDR. Jedná se o způsob, kdy se pomocí speciálních nástrojů jako jsou páky, protisměrná kladiva, přísavky a háky vrátí promáčklý plech do původního tvaru. Využívá se tím pružnosti, pevnosti a tvarové paměti karosářských plechů.

Tohoto postupu lze tedy s úspěchem použít především na větších, rovných plochách tvořených kovovým materiálem. Pochopitelně jsme schopni řešit i opravy nekovových a hůře dostupných míst, síla metody PDR se však uplatní právě při výše zmíněných opravách.

Profesionální opravy promáčklin karoserie v United-6

Zajeďte k nám

Jestliže tedy řešíte problém s promáčklinami a důlky, v každém případě se na nás obraťte. Domluvíme s vámi vhodný termín a při osobní návštěvě zhodnotíme poškození a navrhneme ten nejlepší možný způsob opravy. A v případě opravy metodou PDR garantujeme rekordně nízký čas opravy i její cenu. A pochopitelně výsledek, nad kterým budete žasnout.

Summary
Review Date
Author Rating
5Profesionální opravy promáčklin karoserie v United-6Profesionální opravy promáčklin karoserie v United-6Profesionální opravy promáčklin karoserie v United-6Profesionální opravy promáčklin karoserie v United-6Profesionální opravy promáčklin karoserie v United-6
Poslední příspěvky