Oprava promáčknutého nárazníku

Oprava promáčknutého nárazníku

Oprava nárazníku a ceny v United-6

Nárazníky plní u osobních automobilů řadu důležitých funkcí, jsou např. konstruovány tak, aby minimalizovaly zranění chodců při srážce s automobilem. Mezi jejich další funkce pak patří samozřejmě i to, aby absorboval nárazy menšího rozsahu a uchránil při nich vlastní karoserii. Když ale svůj úkol splní, je čas na jeho opravu. Deformace, škrábance, praskliny – to jsou výsledky prakticky každého střetu nárazníku s jiným objektem. Jak je řešit?

Oprava karosérií (dle náročností práce)
Svařování, lepení, rovnání deformace
Oprava promáčklin bez lakování – PDR
700 – 3000 kč

Ceny jsou uvedené bez DPH 21%

Jak na opravu poškozeného nárazníku

Každá oprava poškozeného nárazníku začíná jeho odstrojením od všech částí, které by při mohly překážet při opravách či následném lakování. Hned poté již následuje vlastní oprava za pomoci PVC svářečky, lepidla, tmelu a některých dalších nástrojů. Dalším krokem je rovnoměrné nanášení základové barvy, po které následuje barva povrchová, tu je ovšem třeba vybrat za pomocí sofistikovanějších nástroj, než je lidské oko a tento úkol se tak svěřuje PC selektoru. Po nalakování nárazníku tou správnou barvu je třeba jej ještě přeleštit, opětovně namontovat doplňky a práce je hotová.

Doma či u profesionálů

Oprava promáčknutého nárazníku není pro šikovného kutila zcela neřešitelná ani v podmínkách domácí garáže, pravda je ale taková, že dokonalého výsledku se dá tímto způsobem dosáhnout pouze velice stěží. Každý, kdo touží po opravdu profesionálním výsledku, který má stoprocentně zakrýt všechny stopy po poškození, se zkrátka neobejde bez pomoci zkušených profesionálů disponujících špičkovým vybavením. V závislosti na rozsahu poškození i druhu a materiálu nárazníku se bude doba opravy pohybovat v rozmezí od jedné hodiny po cca 3 dny. V našem servisu opravujeme promáčknuté nárazníky s garancí té nejvyšší možné kvality. Neváhejte nás proto kontaktovat a společně najdeme to nejlepší řešení.

Naše práce

Oprava promáčknutého nárazníku
Oprava promáčknutého nárazníku

Proč si vybrat právě nás?

Oprava promáčknutého nárazníku

Dlouholeté zkušenosti

Oprava promáčknutého nárazníku

Moderní technologie

Oprava promáčknutého nárazníku

Profesionální personál

Oprava promáčknutého nárazníku

Rychlé vyřízení

Říkají o nás

Oprava promáčknutého nárazníku
Oprava promáčknutého nárazníku
Lojzik Schulze
2022-03-21
Ověřená
Naprostá spokojenost. Poškrábanou střechu mi spravili do jedné hodiny za velmi příznivou cenu. Servis mi doporučil technik od Klokočky, který mi sdělil, že by bylo nutné lakovat celou střechu v ceně cca 8000. Místní lokální oprava - škrábance téměř neznatelné - byla za nesrovnatelně nižší cenu (a v nesrovnatelně kratším čase).
Oprava promáčknutého nárazníku
Přemysl Šiffel
2022-03-04
Ověřená
Na firmu UNITED-6 jsem se obrátil s prasklým nárazníkem po najetí na obrubník. Oceňuji naprosto profesionální přístup k opravě, rychlé jednání i brzký termín, oprava provedena perfektně, kvalitně a rychle, výsledek je dokonalý za velmi rozumnou cenu. Všem mohu jen doporučit!
Oprava promáčknutého nárazníku
Ondřej Klimeš
2022-02-21
Ověřená
Firmu United-6 mohu doporučit. Dobrá domluva, vstřícný personál, po předchozí konzultaci na místě u auta proběhla rychlá oprava v dohodnutý termín a za předem domluvenou cenu. Na servis jsem se obracel s několika promáčklinami na bočních dveřích, poté co do auta někdo nacouval, ale vzhledem k předchozím dobrým zkušenostem s United-6 jsem zároveň nechal rozleštit i několik škrábanců. V obou případech je výsledek 100%. Pokud to bude potřeba, obrátím se na tuto firmu znova.
Oprava promáčknutého nárazníku
Benjamin Paillereau
2022-01-25
Ověřená
I left my car for some scratch repairs, wheels repairs and full cleanup and got back a new car. The car was delivered on time for a good price and the quality is above my expectations. Perfect service and welcoming staff! Will I use their service again? Yes, United-6 is now de facto my new address for everything cosmetic-related for my car!

Napište nám