Obnovení plastů interiérů v United-6

Plasty mají v interiérech automobilů zcela zaslouženě svoje místo. Mají skvělé vlastnosti – jsou lehké, variabilita jejich zpracování do tvarů a barev je téměř neomezená a kombinace jejich pružnosti a pevnosti je nenahraditelná.

A v neposlední řadě, nově namontovaný plastový díl je také velice pěkný na pohled. Problém tak nastává až v čase, kdy každý plastový díl postupně degraduje, ztrácí lesk a barvu. To se děje díky přirozenému stárnutí všech plastů, urychleném působením vnějších vlivů. I když jsou interiérové plasty na první pohled dobře chráněné, sluneční světlo, prach, střídání teplot i ne zcela vhodné čisticí prostředky udělají své. Jak si tedy poradit s obnovou plastů?

Obnovení vzhledu svépomocí

Obnovení plastů interiérů v United-6

Každý majitel automobilu má pochopitelně možnost použít nejrůznější přípravky na ošetření a obnovení vzhledu plastů, což může být také vhodná prevence před ztrátou lesku a zmatněním či vyblednutím.

Problém je, že takováto kúra vyžaduje svůj čas a důkladné provedení, nehledě na to, že ne každý přípravek je vhodný pro všechny druhy plastů. Ve finále tak může takovýto zásah vyústit v ještě horší výsledek, než byl původní stav.

Profesionální obnovení plastů

Obnovení plastů interiérů v United-6

United-6 nabízí krom ostatních úkonů a služeb také odbornou renovaci plastů v interiérech. A to od obnovy zašlých barev, nežádoucího zabarvení až po opravu škrábanců, děr, spálenin a odstranění nečistot.

K tomu všemu používáme vysoce účinné a přitom maximálně šetrné prostředky a technologie. Opravy provádíme za tepla i za studena, mechanickou či chemickou cestou, vždy se však zaručeně jedná o to nejlepší řešení pro vás, váš automobil a vaši peněženku.

Máte-li zájem o obnovení plastů v interiéru v jakémkoliv rozsahu, neváhejte se na nás obrátit a nechte vaše auto opět zazářit novotou a leskem. Výsledek vás jistě příjemně překvapí a zvýší požitek z každé další jízdy.

Poslední příspěvky