Víme, jak se zbavit zápachu v autě!

Natlučený nárazník, poškrábané disky, politá sedačka…to jsou věci, kterými se dnes a denně zabývá kdejaký servis a lakovna. Jedná se o vady zjevné, které kazí vzhled vozidla, snižují jeho komfort a v neposlední řadě také cenu. Kdy jste ale naposledy řešili nepříjemný zápach v interiéru vašeho auta? A nemáme namysli jen překrytí zápachu vůní do auta, ale opravdu odborný a dlouhodobý zásah.

Pouhé čištění nestačí

Víme, jak se zbavit zápachu v autě!

Automobil, stejně jako kterékoliv jiné spotřební zboží, časem ztrácí punc novosti a zkrátka se opotřebovává. Domácí mazlíčci, spolucestující (obzvlášť děti), nákupy, jídlo, pití, cigarety…to vše zanechává v interiéru nepříjemné pachové stopy. Průvodním jevem je potom usazování různých mikroorganismů, bacilů a plísní, které mohou ve finále vést k alergiím, rýmám, bolestem hlavy a dalším zdravotním komplikacím. Samotné vyčištění čalounění totiž nestačí, v každém automobilu se vytváří v podstatě vlastní mikroklima a obzvlášť klimatizace má na svědomí neustálou cirkulaci kontaminovaného vzduchu.

Čištění svépomocí není tedy úplně ideálním a stoprocentním řešením. Autoservis United-6 používá nejnovější přípravky a technologie nejen k odstranění zápachu, ale i již zmíněných bakterií a virů. Se silnějším znečištěním si naše proškolená obsluha poradí za pomoci ozónových roztoků a vysoce dezinfekčních přípravků. Spolu v kombinaci se znalostmi a zkušenostmi tak nabízíme rychlé, účinné a kvalitní řešení. Věřte, že výsledek bude znatelný a pro vás a ostatní cestující více než příjemný.

Neváhejte se na nás proto kdykoliv obrátit, naše služby jsou zde pro vás.

Poslední příspěvky